Adobe Cs5 çok yakında çıkıyor.

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Adobe'un Creative Suite 4'ü piyasaya sürmesinin ardından yaklaşık 16 ay geçti. 2008 yılının Ekim ayında kullanıcılarla buluşan CS4 pek çok yeniliği barındırıyordu. Bu yeniliklerden en büyüğü ise, 64 bit desteği olmuştu. Yazılım paketi 13 farklı yazılımı (Photoshop, InDesign ve Illustrator gibi), 14 entegre teknolojiyi ve Acrobat.com gibi 7 servisi içeriyordu.

Ve şimdi sıra Creative Suite 5'e geldi. Adobe, yaptığı açıklamada yeni Photoshop'u da barındıran CS5 paketinin 12 Nisan 2010 tarihinde tanıtılacağını duyurdu. Hatta dev yazılım şirketi, bu tanıtım için özel bir site de hazırladı. Adobe Creative Suite 5 Launch adı verilen sitede dev bir geri sayım saati yer alıyor. Bunun yanında, yine aynı sitede çok sayıda video, tanıtım yazısı ve tartışma ortamı bulmak mümkün.

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
Sabırsızlıkla bekliyorum.. Bakalım yeni ne özelliklerle gelecek.. Bazen ya şu özellik yok.. keşke şu yeteneği olsaydı dediğimiz bir sürü beklentimiz var.. Umarım bu ihtiaçlara cevap verecek yeni şeyler eklenir..

Teşekkürler haber için..:)

tnj14

Üye
Tepki
0
Birçok yeni özellik olmasını bekliyoruz fakat yine de yeni bir sürüm için beklenti içerisinde olacağımızı düşünüyorum

ea430

Üye
Tepki
0
inş. illustratordeki bazı hataları düzelmişlerdir ve montaj yaparken tahatlanırız gerci iyice alıştım ama freehend gecenler için baya zorlanıyorlar arkadaşlar. evet gecen gün banada e-mail atmişlardı nede olsa en kıyak müşterilerinden biriyim hüm programları lisanslı kulanıyorum bir bu vbulletin hariç bu mübarek forum para ödemeden kullanıyorum

idris gümüş

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
5
Kesinlik güzel bişey olur bence. Ama Orijinal alınırsa bence daha da iyi olur Türkiye'de malumunuz Pek Orijinal ile kimse ilgilenmez yanlış bir durum ama umarım yakında olur ( Korsan'a Hayır ) bana değil ha sahtecilik korsan'lığa :)

aspirin_00

Üye
Tepki
3
3dsmax 2011 çıkacak o çıkacka bu çıkacak işin suyunu çıkardılar yokartık plugın firmaları bıktı
her surum için plugınlerin sürüm desteği için

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Photoshop cs5 ile görsellerde istemediğiniz yerleri kolayca kaldırın, eksik yerleri tamamlayın, görselin kalitesi ve görüntüsünü bozmadan istediğiniz kareleri çıkartıp ekleyebileceksiniz.

Video:

GürhanErkal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
43
Ya iyi güzelde 2 sene dolmadan yeni sürümlerin çıkması pek hoş değil. Onun yerine sık güncelleme olmalı cs3 iyiydi ama bi sene geçti cs4 çıktı şimdide 1,5 sene dolmadan cs5 çıkıyor. Lisanslı kullananlar için zor bi durum. Adobe rakibi yokken çok güzel işler yapıyor hatta abartıyor ama işte yeni sürüm yerine güncelleme olsa daha iyi olur diye düşünüyorum.

anil_k

Üye
Tepki
0
Creative Suite 5'i heyecanla beklemekte olduğumu şu dönemde Adobe Acrobat ve e-imza paketini keşfetme şansını yakalım, ne kadar başarılı bir üründür bu ve ne kadar da ihtiyaç duyduğum bir dönemde çıktı karşıma, teşekkürler e-imza, teşekkürler adobe

Yukarı Alt