Akma etkılı kartvızıt

reborn

Üye
Tepki
6
Bu senin yazdığın
@aliarcom

Buda olması gereken,
ne dedim ki sagolun kontrol edeceğim anlamında söyledim ne yazmamı istiyorsunuz ? ''tamam agabey bakacağım'' anlamında
söylediğiniz için, uyardığınız için yani ilginiz için teşekkür ediyoruz, ne yazmam gerekiyordu, forum içi yazılan yazılara karışmıyorsunuz, küfür mü ediyoruz normal şekilde konusuyoruz.

ben senin TÜRKÇE yazını bu kadar düzeltebildim. Gerisini sen düşün? :cool:

Ali DANIŞAN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
312
k.b birader sen harelde a'dan z'ye butun noktalama ışaretlerine harflerine uyuyosun haralde sizin türkce anlayışınız bumu lazlar,doğudakiler napsın o zaman onlar türk degilmi ?

Ali DANIŞAN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
312
bide en sonunda yanlış yazmışsın senin yazdığın: ''küfür mü ediyoruz normal şekilde konusuyoruz.''
olması gereken ''en sonunda konusuyoruz değil konuşuyoruz'' saçmalığa bak lütfen türkçe olarak yazalım biraz uyalım yada açın lütfen forumun kurallarını bi okuyun lütfen...

reborn

Üye
Tepki
6
@aliarcom

bide en sonunda yanlış yazmışsın senin yazdığın: ''küfür mü ediyoruz normal şekilde konusuyoruz.''
olması gereken ''en sonunda konusuyoruz değil konuşuyoruz''

Arkadaşlar bence bu kişi bilerek ve kasten TÜRKÇE ' yi ile yanlış yazarak olayları kürt,laz ,çerkez gibi saçma bir ayrışmaya götürmeye çalışarak polemik yaratmaya çalışıyor. BENCE BU OYUNA GELMEYİN DERİM. Kendi yazdığı yazıyı kendisi düzeltecek kadar TÜRKÇE bilen fakat saygısı olmayan böyle kişilere bu platformda yer verilmesi demek bence ileride büyük sorunlara yol açar gibime geliyor. SAYGILAR

Ali DANIŞAN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
312
Kendini düzgün güzel konuşuyo sanıyosun sen haralde saçma yerlere çekerek sen değişik polemik yaratmaya çalışıyosun asıl ayrıca ayrışma yapmıyoruz türkiyede olan şeyler sen neye bakaraktan ayrışma yaptığımı sölüyosun benim yazdıgım cevaptan bunu mu çıkartıyosun daha kötü durumu çekersin belki düşün anlama yetenegin mükemmel bizim allaha şükür herkeze saygımız var ama senın yok galıba dalga geçer gibi senın yazdıgın turkceni bu kadar düzelte bildim filan sonra kendin yanlış yazıyosun lütfen eğer yazıyosak cevap veriyosak saçma sapan yazmayalım..
Yönetici ve forum üyelerinden özür diliyorum saçma sapan konuşmalar geçtiğinden dolayı ama bence sende dilemelisin bidaha da bu kadar saçma sapan yerlere çekmemelisin.

reborn

Üye
Tepki
6
@aliarcom

Bu cümleleri ben yazmadım kardeşim. Ben anladığımı yazıyorum. yanlış anladı isem eğer özür dilemesinide biliriz. Ama ortada yanlış yapan ben değilsem bi özürde beklemek hakkımız olduğunu düşünüyorum.

Ali DANIŞAN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
312
yav abi ben büyüklerime karşı saygılıyımdır zaten k.b ama sen lafı çarptırıyosun kötü tarafa çekiyosun ben niye kendi ırkımdan olan kişileri kısımları ayırıyım ben hale senin düşündüğün mantıkta düşünemiyom valla yanlış bişey yazdıgımıda düşünmüyom ama yani ben 18 yaşındayım sen kim bilir kaç yaşındasındır ben sus masınıda özür dilemesinide bilirim eğer yanlış bişey sölediysem özür dilerim abi.k.b tekrar konuşmalarımdan dolayı.

reborn

Üye
Tepki
6
@aliarcom

Ali kardeşim TÜRKİYE de senin yanlışlıkla yaptığına inandığım mevzuyu inan bilerek yapan kaç kişi olduğunu inan sende zamanla göreceksin. Belkide zaten görüyorsundur. Benim bu konuya dahil olmamın nedeni TÜRKÇE'ye sahip çıkmaktan başka bişey değil. Sorun seninle alakalı değildi yani bende senden özür dilerim. Çalışmalarında başarılar dilerim :s8:

Ndesign

Üye
Tepki
51
Konu uzamışta uzamış, Türkçe ye tam manası ile hakim olamasakta hiçbirimiz kelimeleri eksik harf kullanmadan yazmaya özen gösterelim, sonuçta önemli olan niyettir Ali kardeşiminde kötü bir niyeti olduğunu aklımdan geçirmiyorum. Çalışmalarında başarılar dilerim ve yeni çalışmalarınıda bekliyoruz her ne kadar bu kartvizit olmamış olsada :) daha iyilerini yapacağından şüphem yok. der ve gider...

Ali DANIŞAN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
312
teşekkürler kardeş daha yeni başladım ve çok çok eksiğim var aslında öneriler yazarsanız çok iyi olur yorumlar için saolun tekrar..

Yukarı Alt