Alpay Ekmek Kurumsal // fsahinoglu - by aspirin 2

aspirin_00

Üye
Tepki
3
yarışmacı arkadaşlarıma başarılar dilerim. fsahinoglu

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Güzel çalışma. Fakat bu kartvizit matbaayı baya uğraştıracak gibi. :)

aspirin_00

Üye
Tepki
3
aklınızda olmayacak kadar çok çeşit kartvizit tasarımları var arkadaşlar bunu normal görüyorum.
misal şeffaf bir kaplama lı içinde kırmızı sıvı olan kartvizit gördüm ve nice nice kartvizitler. türkiyede kartvizit olayında bayağı geride bu hale gelmemiz de işleri çok sıradan gören müşterilerin tutumu olsa gerek.

nuriQocca

Üye
Tepki
5
evet business card olarak bakarsanız bir çok futuristik örnek var ama önemLi oLan ülkemizde ki uygLanabilirliği sanırım..bu yüzden bir çok kısıtlama hayalgücünüde sınırlıyor..
bu arada çalışma kuruma uygun görünüyor Y harfinde ki pay esprisi iyi düşünüLmüş..başarıLar diLerim..

Erkan Nehir

Uzman Üye
Tepki
53
@aspirin_00
Dikkat ederseniz ben MATBAA dedim... o dediğiniz plastik içinde sıvı, metal kartvizit, şekilli kartlar vs. reklam firmalarının kendilerinin promosyon usülü ve zaten ellerinde hazır bulunan makinelerde yapılıyor. Geri kalmışlıkla ilgisi yok. Türkiyede çoğu avrupa ülkesinde bulunmayan sistemler ve baskı makinaları mevcut merak etmeyin. Plastik içinde sıvı olan kartvizit matbaada seri halinde normal kartvizitler gibi bıçakla kesime girmiyor. Gördüğünüz ürünlerin yapım aşamasını da inceleseydiniz çok daha iyi olurdu....

aspirin_00

Üye
Tepki
3
yazdıklarımı iyi yorumlayamamışsınız anlaşılan kendi kafanıza göre gitmişsiniz. yazdıklarımı açıklamayada gerek duymuyorum anlayan anlamıştır.

ahmetkaydi

Üye
Tepki
1
aspirin arkadaşım... çalışmaların gayet güzel olmuş... dilerim müşterilerimiz de yaptıklarımız da bişeyler anlasın... iyi çalışmalar...

Erkan Nehir

Uzman Üye
Tepki
53
@aspirin_00
Türkiye kartvizit yönünden geride demekle ne kastettiniz açıklar mısınız ozaman? Açıklayamıyorsanız o başka tabii.

aspirin_00

Üye
Tepki
3
arkadaşım burası yarışma platformu tartışma değil yazdıklarımı iyi yorumlarsan cevabı içinden alırsın
h.akşamlar

Yukarı Alt