Alpay ekmek kurumsal kimlik çalışması1

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Biraz daha üzerinde uğraşmalısınız bence baskı aşamasında fazlasıyla sorun çıkaracaktır tüm materyaller. Başarılar

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
4 renk basmanız gerekecektir harf içindeki resmin tam renklerini ortaya çıkarabilmek için bu da masrafı artıracaktır ayrıca makas payı gibi bazı detaylar baskıda sorun çıkaracaktır

ekinoks76

Üye
Tepki
4
@Kerim Öksüz
Teşekkür ederim arkadaşım epey masraflı bir çalışmamı oldu ne dikkate alıcağım sizede başarılar:))

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Masraftan ziyade kullanılan degradeler, gölgeler, gradientler, lensler, font içlerinde ve kenarlarda kullanılan vektör olmayan görseller vs. siyah beyaz baskılarda, büyültme ve küçültmelerde istenilen görüntüyü vermeyecektir. kurumsal bir çalışma ve baskı için uygun olmayan teknikler. ve fontlarda çok fazla deformasyon var. Grafik tasarım tekniklerine pek uymayan çalışmalar olduğu görüşündeyim. Kurumsal bir çalışma tamamen vektör olmalı.

ekinoks76

Üye
Tepki
4
Arkadaşlar baskı için CMYK hazırlıyoruz ölçüler kartvizit antetli k. vs belli fakat web de sitede görünebilmesi için RGB olması gerekiyor dosya boyutu fazla oluyor CMYK olduğu zaman
değitirince bozulmalar oluyor haliyle nasıl hazırlıcağımı şaşırdım
Bu arada vektörel olması gerekiyor diyen arkadaşlar katılıyorum logo ve diğer çalışmaları vektörel ve 2-3 renk hazırladım yazı içindeki resimleri kaldırdım üzerinde çalışıyorum fakat dediğim gibi CMYK hazırlasak siteye uymuyor rgb olsa ölçüler farklı bozulmalar oluyor

henüz değiştirmedim çalışmamı burdakilerle bitince bakalım yayınlarım inşlh

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Çalışmanız bittikten sonra siteye eklemek için 150 Dpi ve RGB olarak export ederseniz bir sorun kalmayacaktır

ekinoks76

Üye
Tepki
4
@Erkan_Nehir

zaten RGB olarak ekliyorum görebilelim diye ama görünmüyor

Yukarı Alt