Aofdestek.net

nullsix

Üye
Tepki
0
Site Adresi: Aofdestek.net

İçerik : Açıköğretim Fakültesi Yardım Destek Paylaşım Sitesi

Site Kuruluş Tarihi : Temmuz 2007

Site Hakkında Tanıtım : Açıköğretim Fakültesi 1982 yılında kurulmuş olup bugün itibari ile yaklaşık 1,5 milyon öğrencisi ile üniversite okumak isteyen fakat imkansızlıklar yüzünden okuyamayan veya öss sınavında başarılı olamayan gençlerimize büyük kolaylıklar sağlayan fakat okuması zor bir sistemdir. Aofdestek.net 2007 yılında Açık Öğretim öğrencisi olan iki arkadaş tarafından aöf okuyan öğrencilerin sorunlarına sorularına çözüm bulmak onlara destek olmak ve sınavlara en iyi şekilde hazırlanmaklarına yardımcı olmak amacı ile kurulmuştur. Aofdestek.net bu gün 150.000'i aşkın üyesi ve açıköğretim öğrencilerine sundukları destek ile internetin en kapsamlı açıköğretim destek forumu olarak yayın hayatına devam etmektedirler. Forumda; Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Bölümlerinin Tanıtımları, açıköğretim sınav soruları ve cevapları, Açıköğretim Ders Notları, Deneme Sınavları, Açıköğretim Kayıt Tarihleri, Harçları, Askerlik İle İlgili Sorularınıza Yanıtlar, Üniversitenin Duyuruları, KPSS - ALES - DGS ve Mali Müşavirlik vb. Gibi Diğer Sınavlarla İlgili Bilgiler Bulunmaktadır. Eğitim Öğretimin Yanında Tarih, Astroloji, Eğlence, Resim, Müzik, Şiir, Sinema Gibi Genel Kültür Konularıda Üye ve Ziyaretçilerin Paylaşımlarına Sunulmuştur.

Yukarı Alt