Aşama Aşama Hastane Koridoru Çizim"PS İnterior"(Ders Niteliğinde)

Tepki
25

Hakan bey yanlış anlaşılmak istemem kesinlikle sadece bahsettiğim yeri göstermek adına ekledim resmi bilginize... detaylı bir çalışma olduğu için olası bir durum eksiklik için değildir sadece gözden kaçtığı için ufak bir hatırlatmadır, tekrar düşüncenize ve ellerinize sağlık...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Ama ben final çalışmasında aramıştım hatayı...:(

Hımm evet, aslında o bir ön izlemeydi sadece, renksiz halini vermek için kabataslak yapmıştım ve zaten Önizlemeler diyip altında paylaşmıştım.

Şimdi görüyorum evet haklısınız orayı unutmuşum,nolursa olsun olmamalıydı ehehe.

Teşekkürler Dilek Hanım İlgi , Alaka ve Uyarılarınız için... : )

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Size de ilginizden dolayı teşekkür ederim Yaşay Bey...

Tepki
25
teşekkürler Hakan bey maddi olarak sıkıntı vermediği taktirde kişisel çalışmalar düzeltilebilir kendinize haksızlık etmeyin burada başka gözler sizin göremediğinizi görür ve uyarır... düşüncennize ve ellerinize sağlık...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Ben teşekkür ederim Dilek Hanım O başka gözlere hep ihtiyacımız var.

kriptonik

Üye
Tepki
1
gerçekten çok güzel..

hakan bey şimdi siz bu çizime başlarken perspektif çıkarmak için referans bir resim kullanıyormusunuz yoksa öyle Allah vergisi oranlama yeteneğinizle mi yapıyorsunuz... ben çok yeteneksizim ya..:((

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Benim hiçbir çalışmamda referans yoktur.Sadece av tüfeği çizimide 3 tüfeği incelemiş kabataslak hatlarını ezberlemiş öyle çizmiştim.Diğerleri komple göz kararı.Referans alsam da zaten özellikle vurgularım bunu.Fakat ihtiyacım yok buna.

Yo yo öyle demeyin bence , içinizde bu istek varsa dışarıya çıkarmaya bakın.Mesela 1 programla yetinmeyin.Her türlü ve özellikle ağır programları öğrenin, eliniz çizime alışsın iyice (bol bol etüd ya da kurslarla) gerisi zaten geliyor, sıkılınca programı açıp kafanızdan birşeyler çizebiliyorsunuz...

kriptonik

Üye
Tepki
1
inşallah birgün gelirim o seviyeye ben çiziyorum ama hiç istediğim gibi olmuyor bi tane kız çizmiştim (hatta burda var o amatör denemeler başlığı altında ) 1 gün uğraştım ama hiçbişeye benzemedi..

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
İnsanoğlu'nun isteyince yapamayacağı hiçbirşey yoktur.

Ben de 1 programı öğrenmek istediğimde 1. kez açmış "Hımmmm ben bu programla çalışamam galiba!" demiş kapatmış, fakat daha sonra defalarca açıp birşeyler çizmişimdir.
Demem o ki 1 isteğe bakar herşey.

Tabiki bu, 1 isteğin kapsamına; azim, zaman ve inanç girmekte.
Herkes kaabiliyetlidir kanımca , bunu ortaya çıkarmayı istemek lazım.

Yukarı Alt