Aşiyan ( Kuş Yuvası) Menü tasarımı

Tepki
31
Aşiyan ( Kuş Yuvası) Menü tasarımı 21X47 cm 3 e katlamalı

aşiyan sevimli aynı zamanda elit bir mekan oyüzden hem farklı olsun
hemde mekana uyum sağlaması için canlı renkler ve şekiller kullanarak
yapmaya çalıştım

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Tebrikler Fatih Bey,
Renkli,cıvıl cıvıl ve çok hoş bir çalışma çıkmış ortaya..
Ellerinize sağlık..

hastam

Üye
Tepki
0
Eline sağlık olmuş olmuş da çok güzel olmamış. İkinci sayfadaki resimlerin kesilmiş kenarları seni hiç rahatsız etmiyor mu? Sanki diğer 1 ve 3 sayfanın altında kalmışlar gibi gözükmüyor mu? Ya sayfaları birbirinden uygun bir şekilde ayıracaktın veya resimleri farklı yerlerde konumlandıracaktın. Ama canını sıkma Aşiyan Kafenin işini fazlasıyla görür yaptığın çalışma. Bayılmışlardır bile. Yeterki iş bol renkli olsun, müşterinin gerisine pek aldırdığı yok.. Şu çift taraflı kartvizit furyasına baksana, kan gövdeyi götürüyor kartlarda. Ama aldıran yok renkli ve parlak ya.. Bu piyasa böyle. Kolay gelsin.

Tepki
31
yorumlar için teşekkürler arkadaşlar

sayfa birleşim kırım yerlerini 5mm açacam ve oralar beyaz olacak bunun sebebi renkli yerlerde kırım çalışmayı bozuyor daha önce full zemin kırmalı iş yapanlar bilirler zemin olan yere özellikle kalın gramajlı işlerde kırım çok fazla belli olur ve sırıtır bu şekilde sizin dediğiniz gibi sayfanın altına girme olayı olmayacak bu işte beni rahatsız eden tek etken 2. sayfadaki salata ve köftelerin tabak içinde olmayışı genelde renkli değilde daha ağır işleri yapmayı severim ama sade yaptığım çalışma beğenilmedi bende canlı olacaksa bari sonuna kadar olsun dedim ve ortaya bu çıktı

hastam

Üye
Tepki
0
Evet arkadaşım sayfaları ayırmakla olay çözülür... Eleştirimi olgunlukla karşıladığın için sagol. Çünkü bence eleştiriye tahammül etmek kişiyi bir adım daha ileri götürür. Kolay gelsin..

Tepki
31
yorumunuz için ben teşekkür ederim sonuçta bunu bilmeyenlerde aydınlanmış oldu çünkü menü pahalı bir iş masrafı baya fazla oluyor

burada yayınlamamın sebebi çalışmamla övünmek değil zaten

benim gözümden kaçanları, yaptığım yazım hatalarını, farklı fikirleri alarak kendimi geliştirmek
tüm amaç bu,
özellikle benim çalışmalarımı siz ve herkes istediğiniz gibi yorumlayabilirsiniz makasat bişeyler kapmak:D

saygılar...

Yukarı Alt