Aşk Tipografisi 2 :)

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.573
"tipografi/şiir/şarkı/radyo" heryerden saldır bence,
onun hayatını lunapark a çevir...

EmreKirac

Üye
Tepki
0
Holey holey holeyyy :biggrin::biggrin::D::D:

Aslı Sayılır ablama cok teşekür ederim dediği gibi radyodan sarkı dinlettim istek yapmıştım bi abimin radyosu saolsun dinledi ve barıştıkk yubbbiii cok mutluyum herkeze bende sevgi,mutluluk,heycan :D :bud::clap2::D::thumbup:

Vede hepinize cok ama cok teşekür ederim saol'un :):rolleyes:

EmreKirac

Üye
Tepki
0
@Şener CANÖZ

Tabiki :D

@Aslı SAYILIR

Ne demek hemen siz yeterki istek isteyin ya sizin sayenizde aşkımla barıştım :D :smiledance:

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
istek yapınca haber verinde bari bizde dinleyelim şu meşhur isteği :) Sadece adıma değil ama tüm forum ailesine rica ediyorum :)

gezegen

Üye
Tepki
16
Grafik tasarım dünyamız, genç bir dahiyi, seni, kazanmak üzereydi, Emre, ama sağolsun Aslı ablan, verdiği fitne fikirle, bu dahiyi, seni, katletti.

Barıştın!... Kesinlikle mutlusun!... Hakkın da bu!.. Peki, şimdi, Emre?... Şimdi aşkın tipografisini yapman için neden kaldı mı?....

EmreKirac

Üye
Tepki
0
@Aslı SAYILIR

Tabikide tüm forum adına istedim ama özellikle siz ve şener abimin adınada istedim :p

@gezegen

Evet haklısınız belki teşekür ederim.
Ama barıştık diye grafik tasarım dan vazgecicek değilim tabikide ben gene burdayım ve çalışacağım yani demek istediğim şu aşkın tpografisi hala devam ediyor sadece küsüz diye tipografi yaptım evet ama bu bana cok şeyi öğretti yani normal ve özel günlerdede böyle şeyler yapılabilirmiş.
Aşkın tpografisi icin çok neden var daha ben hala burdayım adımı cok duyacaksınız ve sizide rahat bırakmayacam merak etmeyin :D :clapping::bud::biggrin:

Yukarı Alt