Aşk Tipografisi :)

EmreKirac

Üye
Tepki
0
Merhaba öncelikle bütün grafikerler.org ailesine iyi akşamlar ve kolay gelsin :)

Canım sıkıldı boş boş oturuyordum vede sevgilimle tartışmıştık bende dedim gönlünü nasıl alsam bilmiyorum cok şey denedim olmadı en sonunda arkadaş böyle bişey yap dedi yaptım gene gönlünü alamadım ama yayınlamak istiyorum güzel olmamışmıki niye gönlünü alamadım ki :D :allalla: :s20:

Vede değerli yorumlarınız bekliyorum

:grafikerler::artist:

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
Sanırım biraz özen gösterek hazırlamışsın ondan olabilir :) Biraz kayma hizlama hataları var gibi.

gezegen

Üye
Tepki
16
Hahahaha!... İlahi Emre!... Bana kalırsa, Tuğçe yaptığını çoktan beğendi de, kısmen naz yaptığından, kısmense ona daha başka nasıl çalışmalar yapabileceğini, aşkının gücünü ve sınırlarını daha başka nasıl zorlayabileceğini görmek için, beğendiğini belli etmedi. Bir de belki, kendisini sevdiğini sadece Grafikerler.org sitesine değil aynı zamanda tüm dünyaya ilan etmeni bekliyor, ne dersin?

Gidişat iyi ama! Olucak, inan bana olucak! Sevdim seni...

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
Bence iki ihtimal var :)
Sevgilin tipografiden ya hiç anlamıyor, ya da çok iyi anlıyor :)

EmreKirac

Üye
Tepki
0
@Emre ÇETİNER

Bu benim icin baya zordu hatalarım var evet :)

@gezegen

Teşekür ederim abi :)
Belki dediğiniz gibidir ama ona başka nasıl calısma yapabilirim ki elimden bunlar geliyor ve bütün dünya'ya nasıl ilan edeyim ki ben kimim ki allahın unuttuğu bi mahallede bi cesit gencim o kadarını nasıl yapayım. Ben simdi birtane daha yapacağım ve kendimi baya zorlayacağım örn; bakayım dedim ama o örneklerin %0.1 ni bile yapamam ben o yüzden elimden geleni yapmaya calısacam.Tekrar teşekür ederim :)

@Erkal ÇOŞKUN

Tipografiden anlamıyorsa ?
Tipografiden anlıyorsa ?
Anlamadım da :D

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
@EmreKirac

Tipografiden anlamıyor, ne yapmaya çalıştığını farketmiyor ve bu çalışmaya hiç bir anlam veremiyor olabilir, bu bir seçenek :)
Tipografiden çok iyi anlıyor ve yaptığın çalışmanın gönül alacak ve etkileyecek kadar başarılı olmadığını düşünüyor :) Buda diğer seçenek. her iki durumda da çabaların karşılıksız kalıyor :)

Benimkisi esprili bir yaklaşımdı, açıklamak zorunda kalmakta kötüydü :)

Yukarı Alt