Babasının Kızı 2004 | Jersey Girl 2004

idris gümüş

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
5

Resim:

Film Detay:
Yapım:
2004, ~ ABD,
Tür:
Dram, Komedi, Romantik
Yönetmen:
Kevin Smith
Senaryo:
Kevin Smith
Yapımcı:
Scott Mosier
Görüntü Yönetmeni:
Vilmos Zsigmond
Müzik:
James L. Venable
Süre:
1 saat 43 dk
Gösterim Tarihi:
26 Mart 2004 (Türkiye)

Film Konu:
Oscar ödüllü yakışıklı aktör Ben Affleck ile eski nişanlısı Jennifer Lopez'in birlikte rol aldığı romantik komedi filmi �Jersey Girl�, yaşamı beklemediği bir anda tepetaklak olan bir adamın hikayesini anlatıyor...

Ollie Trinke�ın hayatında herşey yolunda görünmektedir. Manhattan�da bir müzik şirketinin halkla ilişkiler sorumlusu olarak başarılı bir kariyeri vardır. Hayatının aşkı ile yakın zaman önce evlenmiştir ve eşi bebek beklemektedir...

Bu tozpembe manzara, Ollie�nin bebekle başbaşa kalmasıyla bir anda altüst olur. Bu yeni rolüne hazırlıksız yakalanan yalnız baba, kent yaşamının koşturmacası ile babalık görevleri arasında sıkışıp kalır. İşini kaybetmesinin ardından çocukluğunun geçtiği New Jersey�deki babaevine dönmek zorunda kalır. Burada, aşka yeniden inanmasını sağlayan genç ve güzel arkadaşı Maya�nın ve kendisine devam etme gücü veren kızının yardımıyla Ollie, hayatta kimi zaman yola devam edebilmek için geçmişte ne olduğunu unutup yaşamı olduğu gibi kabullenmek gerektiğinin farkına varır...

1990�lı yıllarda geçen �Jersey Girl�in yönetmenliğini Kevin Smith üstlenmiş. Herşeye birden sahip olmak isterken bir anda tepetaklak olan bir adamın hikayesini eğlenceli bir üslupla beyazperdeye yansıtan filmin başrollerinde Jennifer Lopez (Gertrude Steiney), Ben Affleck (Ollie Trinke), Liv Tyler (Maya), George Carlin (Bart Trinke), Raquel Castro (Gertie Trinke) ve Jason Biggs (Arthur Brickman) gibi ünlü oyunculardan oluşan bir kadro kamera karşısına geçmiş. Senaryosu da Smith�e ait olan filmin müziklerini James L. Venable hazırlamış.

Oyuncular Ve Kadro:
Yönetmen:
Kevin Smith
Senarist:
Kevin Smith
Oyuncular:
Will Smith
Matt Damon
Liv Tyler
Ben Affleck
Jennifer Lopez
Jason Biggs