background yapımı

Tepki
7
Önemli değil.. Paylaşım için teşekkür ederim yaptığımda size göndermek istiyorum yorumunuzu merak ediyorum değerlendirirseniz memnun olurum :)

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
tabi şerife hanım paylaşırsanız yorumlayabilirimbaşka bir sıkıntı çıkarsa yine çekinmeden sorabilirsiniz bir konu daha var isterseniz paylaştığınız backgroun'dun sağ üst köşesindeki koyu gridende fırça yapabilirsiniz. bir tavsiyemde şopta sayfayı açtığınız zaman paylaştığınız background da sayfanın sağında bulunsun. videoda anlaşılmayan birşey oldumu ?

Tepki
7
Söylediklerinizi dikkate alacağım teşekkür ederim tekrardan videoda bi sıkıntı yok gayet açık anlaşılır teşekkürler.

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
şerife
alt tarafları neden bukadar koyu yaptın birde seninkinde üst sağ ve solda grilikler vardı görsele derinlik veriyordu seninkinde göremiyorum.
ama birde şu var bu görseli hangi amaçla kullanacağına bağlı.öğrenmek mi bieyerde kullanmak amaçlımı yaptığını açıklarsan daha bilinçli yorum yapabileceğim.

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
şerife
şimdi oldu, korku ve gerilimle ilgili bir kitap için güzel bir kapak olabilir. ozaman ellerine sağlık. tabi değerlendirmeyi yaparken amaç çok önemli
bir de yazılarını güzel bir font bulup bütünleştirebilirsen güzel bir iş olacak yazılmış halini de görmek isterdim. iyi akşamlar

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
İlginç diyaloglar...

Neyse, sorununuzu halletmişsiniz, güle güle olsun.

Yukarı Alt