Banner Çalışmalarım

Tepki
4
sedat bey çalışmalar güzel olmuş facebook farklı fontla yazmak yerine facebook sitesinde kullanılan fontu alsaydınız daha iyi olur gibi

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
@İsmail Narin

logosu var tekrar yazı içinde kullanmak o siteyi çok ön plana çıkarır diye düşünüyorum

sagopo

Üye
Tepki
0
Güz€l olmuş b€n b€ğ€ndim. ama yazıların ç€vr€sind€ki ışıklar bozmuş. Ama yin€d€ güz€l. :)

olcayuykun

Üye
Tepki
0
Çalışmarın Gayet Ciddi ve Kurumsal Olmus. Sahsen Ben bir Grafiker Gözü ile Bakarak çok Şık Buldum. Hoş & güzel Çalışmalar Dilerim.

Tepki
0
Text DropShadow Fx i kaldır ve daha farklı semibold font kullanmak bir alternatif olabilir.Renk açısından biraz uyumsuz duruyor gibi. Renk Bilgini ve diğer tasarımcıların renk uyumu yarattığı web sayfasını incelemeni tavsiye ederim. Mesela adobe nin kuler adında web sayfasından yardım alabilirsin bu tarz çalışmalarında ;) onun haricinde facebook icon u biraz daha küçük olsa daha iyi olabilir. mizanpajını da ayarlarsan daha güzel nitelikte banner lar tasarlayabilirsin.. Düşünce olarak gayet iyi vurgu olarak da neyi nerde kullanmak gerektiği konusunda biraz düşünebilirsin faydana..

Tasarım başarı ellerine sağlık ama daha iyisini yap bence ;)
kolay gelsin arkadaşım

Yukarı Alt