banner çalışmam...yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar tşkler...

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
:) Buse'ye katılıyorum, bu bi iç mekan afişi olsa gerek.. Ama çalışmanız güzel ben beğendim pek eleştirilecek bi tarafı yok..

Tepki
0
Arkadaşlar banner dediğim malzeme budur bu şekilde olduğu için anlıcağınızı sanmıştı veya ben yanılıyorum..tşk ederim yinede yorumlarınız için...

Tepki
25
bu yaptığınız çalışma display sistemlerden sanıırm roll up çalışması yapmışsınız banner değil :(... ama tasarıma yorum şöyle olacak renkler olmamış yeşil ve turuncu renklerde çalışılabilirdi ayrıca iki tane pizza yerine tasarımın büyüyük bir bölümüne yarım pizza uygulamanız daha etkili olabilirdi nacizane fikrimdir yanlış anlaşılmak istemem. düşüncenize ve ellerinize sağlık

Tepki
0
@Dilek Doğrusöz
tşk ederim yorumlarınız ve eleştirleriniz için 2 pizzanın kullanılması müşterinin istediğine göre olmuştur dikkat ederseniz 2 farklı pizza evet genelde diğer tüm çalışmalarım turuncu ve yeşil üzerine aslında sadece bunu farklı yapmıştım bu şirkete tekrar tşk ediyorum...

Tepki
25
@orhan gülçiçek

anlatmak istediğim olay o değildi iki farklı pizzayı görebiliyorum sadece etkili kılmak adına öneride bulunmuştum... ii çalışmalar

Tepki
31
elinize sağlık bence olmuş bir tek pizzalar üzerinde biraz çalışmalısın iyi durmuyorlar

Tepki
100
genel olarak hoş bir çalışma olmuş.
amacına ulaşabilen bir çalışma çıkmış ortaya.
farklı değerlendirmeler çıkacaktır tabiiki.
pizzaların iştah açıcı görünmediğine değinmeden geçemeyeceğim... :)
vektörel pizza gibi durmuşlar...
saygılar...

Yukarı Alt