bayram tebrik kartı (eski)

cmlrylmz

Üye
Tepki
1
Tebrikler güzel çalışma olmuş, "ve" den önce virgül koymuşsunuz o dikkatimi çekti...

Mehmet ÖZDEMİR

Grafik Tasarım
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
243
@cmlrylmz

çok teşekkürler... müşteriye sunulan ilk taslak olduğu için kontrol edilmedi... daha sonrasında düzeltildi tabi ki....

kadiror

Üye
Tepki
0
benimkine eleştiri denmez tabi ama gözüme çarpan bi kaç şeyi yazayım belki faydası dokunur..Kartın rengi biraz muallak. Yani biraz daha kahverengi yapsaydın beyaz yazı daha güzel okunurdu, dieğr taraftan biraz da açık, krem rengi olsaydı da yazıyı kahverengi yapsaydın daha okunaklı olurdu. Netçe itibariyle maksat yazıyı okutmak en azından.. üst taraftaki kartonun gölgesinde sıkıntı var. Üstelik tahtaya değern tarafta gölge daha fazladan daha aza doğru ilerlemeliydi. Yani gölgeyi efekte ile verdikten sonra oynamak gerekirdi ps de..Gerçekçi durmuyor yani..Çok fazla gölge var. Gölge hem daha dar hemde daha açık olmalıydı bence..Diğer taraftan ben olsaydım dikiş deliklerine fırçayla da olsa minik minik çok hafif gölge noktalar koyardım. O zaman gerçekten dikilmiş gibi görünürdü..Fakat fikir güzel.. uygulamada bi kaç sıkıntı var dediğim gibi..

Mehmet ÖZDEMİR

Grafik Tasarım
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
243
@kadiror

başlıkta belirttiğim gibi, eki bir çalışma... sunum için de alternatifler aramaktayım.. yorum için teşekkürler...

Yukarı Alt