...Bıdı Bıdı...

user9

Grafiker
Tepki
80
hafta ortası için yağmurlu bir gün varken burada sizlerinki güneşli olsun efem, günaydınlar.

user9

Grafiker
Tepki
80
dostlar, sevdiğim insanlar, hayatıma dair detayları bilen arkadaşlar ve diğer güzel insanlar. bir çok insanın yaşadığı ve yaşayabileceği zorlu anlar var hayatımızda. Allah herkese kolaylık versin bu hususta. kendi adıma forumda irtibatta olamayacağım bi zamana gelmiş bulunmaktayım. diyalog halinde olduğum insanlara ve foruma karşı sorumluluk arz ederek hoşçakallaşmayı kendime borç bildim. ve şu var ki gidip de dönmemek, dönüp de bulamamak mevzusu da var tabi ki. belli bir zaman... nelerin gelişeceğini bilmediğim belli bir zamana dahil oluyorum. İstanbul' a geliş sürecimde üzerimde çabası ve emeği geçen Aslı öncelikli olmak kaydıyla hakkınızı helal edin, benden yana her birinize helal olsun. sizi önce kendinize sonra Allah' a emanet ediyorum. nasipse görüşmek üzere. sağlıcakla kalın.

Kazım Koyuncu söylemiş bize dinlemek düşer...

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Helali hoş olsun...Hakkında herşeyin hayırlısı olsun...En kısa zamanda bilinmezlikten bilinmez durumdan sıyrılman dileği ile..Allah a emanet ol..

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.573
Yolun açık olsun, gülegüle git gel Hümeyra CAN.

Hayırlı bir şekilde tekrar dönmüş olacaksın aramıza, bunu suda hissediyorum, toprakta da hissediyorum...

Yukarı Alt