bina giydirme calışması çalışma hakkında yorumlarınız benim için önemli arkadaşlar

Tepki
83
Bina giydirme çalışması ; Arkadaşlar çizimler kendime ait birşeye benzettim sanırım ama gördügünüz hataları paylasırsanız müşteriye gitmeden düzeltmek isterim

5213

Üye
Tepki
462
Konuya bina giydirme çalışması demişsiniz güzel, binayı da çizmişsiniz bu da güzel, ama ortada giydirilmiş bina yok, sadece çizilmiş bina var.

Tepki
83
@5213

Giydirmeden ne anladıgımıza baglı olarak değişir arkadaşım, siz dijital baskı anladıysanız öyle değil kompozit ve silikon cam kaplamaktan bahsetmekti amacım ve anlayan arkadaşların yardımcı olacağını düşünmüştüm konuyu açarken örneğin şener bey anlamış ki fikir vermiş. eleştirilerimizde sadece eleştirmek için birşeyler yazmak yerine pozitif yönde fikirler vermenin birbirimize daha faydası olacağını düşünüyorum

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
5213 kompozit kaplamayı giydirmekten saymamış :) Anlaşmazlık buradan çıkıyor. Ön tarafın sağ alt köşesinde kaplama hatası var, Photoshop'ta 1 dk. da düzeltilir. Şener'in bahsettiği detaylar önemli ve bu yansımalar sonucu kompozitte de renk farklılıkları olmalı. Perspektif bakışında sanki genel olarak bir hata var. Arabanın ön tarafı daha yukarıda gibi duruyor. Yolun bize bakan tarafı daha geniş olmalıyken tam tersine ve abartılı bir biçimde diğer taraf geniş olmuş. Firma isminden de bir iki harf açık olsa yazının nasıl durduğu hakkında da fikir edinmemize yardımcı olacaktır. Kolay gelsin ...

Tepki
83
Şener bey söyledğiniz yönde biraz efekt falan ışık oyunları birşeyler yaptım umarım kastettiğiniz budur

Tepki
83
alında o arac kalktı orada değil şu an sağ taraftaki yol ise komple duvar oldu o sorunda kalktı :)

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.573
Daha iyi,
ama gerçekçilik bakımından daha da iyi olmalı.

Örnek çalışmaların resimlerini veya fotoğrafları incelemelisin.
Sunum için fotoğraf çekim tekniklerini araştırmalısın mesela zoom etkisi gibi;

Kamera odaklanma yapabilirsen sunumda çok iyi olur bence;

Tepki
83
Yazı üzerinde değişiklik yapamayacağımız için direk firmanın kendi karakterleri ile yapılacagı için görmenizin önemi olmadığını düşündüm :) Arkadaşlar fikirleriniz doğruldusunda düzeltmeleri yaptım teşekkür ediyorum sizlere, bu gün görüşmemiz var umarım olumlu gecer

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
@Rafet Sarıyar
Araç kalksa da yol sadece sağ tarafta değil ki iki tarafta da var, iki taraf da hatalı...

Binanın yanlarındaki beton zemin biraz daha geniş olsa daha mı şık olur acaba? ...

Yukarı Alt