böyle bir eli ilanı hazırladım yorum bekliyorum teşekkürler

Tepki
83
Böyle birşey hazırladım ama uygunmudur diye fikir almak istedim önlü arkalı el ilanı arkadaşlar yorumlar lütfen

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Telefon numarası için kullanılan fontu pek beğenmedim, şekil olarak da rakamlar birbirine fazla yakın ve kontur çok kalın olmuş. Tercihen değiştirilebilir. Renkler gayet güzel görünüyor, "kapıda ödeme" yazısı ortalı olsa daha iyi olacaktır. Kullanılan görseller olarak market denince ilk akla gelenler ve daha önemli ürünler kullanılabilir. Yaz mevsimi için su uygun olabilir ama market arabası ve tüp yerine kahvaltılık zeytin, peynir vs. temizlik ürünleri, kasap reyonundan et veya tavuk ürünleri, ekmek vs. gibi görseller çok daha uygun olacaktır. (Ürünün ne olduğu belli olup üzerinde marka olmayan türden resimler)

Tepki
83
aslında aynen dediğiniz gibi ilk calışmayı yapıp yollamıştım işin sahibine ancak su ve tüp koyun başka bir şey istemiyorum dedi bende değiştirdim markalarıda sildim bu arada :)

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
ZxxxE arkadaşıma katılmakla beraber eğer market arabası konulacaksa mutlaka içi boş değilde dolu olmalı, çok negatif bir etki yaratıyor bu. Sanki markete giren alacak birşey bulamayıp boş çıkacak gibi, oysa içi tıka basa dolu olsa etkisi çok daha farklı olur...

Yukarı Alt