Brandday-2 / Aslı SAYILIR

Tepki
17
@Aslı SAYILIR

Teşekkür ederim :) Ben daha önümde upuzun bir yol olduğunu düşünüyorum. Çok güzel bir tasarım yaparsam bile beğenmeyeceğim, hep daha iyisini isteyip araştırma yaparak kendimi geliştireceğim. Bu yüzden biraz kötü hissetmenin bana faydası var diye düşünüyorum :)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@Demet YILDIZ

Kesinlikle Demet Hanım :) Ben bir saat önce yaptığıma bir saat sonra baktığımda aynı duyguları hissediyorum.. İnşallah yıllarca sürer bu duygu.. Gelişim için kapı açıyor çünkü..
Mesleğimiz sürekli gelişim içinde.. Bizim de bu sürece en iyi şekilde adapte olmamız gerekiyor..

Tepki
17
İyi ki grafikerler.org var yoksa iyice körelecektim ve kullanabildiğim tek program Quark olarak kalacaktı. Bu yarışmalar ve tatlı rekabet ortamı insanı tasarım yapmaya sevk ediyor ki bence bu müthiş bir şey :)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Kesinlikle..
Öğrenirken öğretebildiğimiz, öğretirken öğrendiğimiz, bir o kadar da keyifli bir ortam...
Gelişim için bulunmayacak fırsat...:)

elifcee

Üye
Tepki
9
Aslı hanım elinize sağlık. Başarılar :) Benim logoyu biseye daha benzeten olursa bu sefer camdan atlayacağım

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@elifcee

Ay yok yok olur mu öyle şey :) sanmıyorum olmaz bu sefer :) Teşekkürler bu arada

asilzade70

Üye
Tepki
0
Bence şuana kadar baktıklarım içindeki en güzel çalışma bu olmuş emeğinize sağlık....

Yukarı Alt