Broşür çalışması

KingMe

Üye
Tepki
0
mrb arkadaslar kolay gelsin Bir organizasyon firması için hazırladığım broşürü sizlerle paylasmak isterim eksik gördüğünüz yerleri soylerseniz sevinirim

KingMe

Üye
Tepki
0
Tesekkür ederim ewet croel de yeniyim ve kendimi gelistirmek için elimden geleni yapıyorum. profil bilgilerinizde Çorum İskilipte bulunduğunuz yazıyor bu benim hosuma gitti bnde Çorum Osmancıktayım

Mehmet ÖZDEMİR

Grafik Tasarım
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
243
CorelDRAW'da yeni olmanıza rağmen böyle bir çalışma ortaya çıkarmanız güzel bir şey. Bu sizin gayretli olduğunuzu anlatır.

Font seçimi, renk uyumluluğu ve görsellerin yerleşimi gibi temel sayılan kuralları araştırıp öğrenmenizi tavsiye ederim. İleride daha güzel işlerinizi görmek dileğiyle...

KingMe

Üye
Tepki
0
Teşekkür Ederim Mehmet Bey bu çalısma kendimce hazırladığım bi çalışma çalışmayı Müşteriye gösterdim gayet hoşuna gitti kendiside renk konusunda biraz sıkıntılı kaldı ama program üzerinde dier renkleride gösterdim bu renkte karar kıldı tabi ben buradan paylastığımdan hariç resimler etrafına çerçeveler felan ekledim çalışma birazdaha şık bi görünüm aldı. Yinede görüşünüze ve emeğinize sağlık iyi çalışmalar

Sinan KAYA

Üye
Tepki
40
@KingMe

:s8: hemşo çıktık demek. :) iyi iyi geleceğin tasarımcıları leblebiciler oalcak insallah :cool::D

hakim

Üye
Tepki
0
gayet güzel .
fotolar etrafına stroke çeksen hiç fena olmaz.
fotoların illaki kare olması şart değil mask ile biraz estetik katsan daha güzelleşir.
çalışmalarında başarılar. Corel güzel ..

KingMe

Üye
Tepki
0
eyw tavsiyeniz için tesekkür ederim saten bu tasarımı biraz daha düzenledim resimler etravına çerçeve felan yerlestirdim biraz daha şık durdu hatta son halinide sizinle paylaşayım zemin rengini deiştirmedim Müşteri bu renkte karar kıldı dier renkleri gösterdim ama pek hosuna gitmedi

KingMe

Üye
Tepki
0
@Sinan KAYA

Öyle görüküyor birbirimizle fikir alışverisi yapmak için mail adresimide vereyim özelden

seluvenin

Üye
Tepki
3
@KingMe

iyi güzel hoş olmuş.. arka kapaktaki çerçevelerin kenarlığını kaldırsaydın keşke. sanki dha şık olucak gibi :)

Yukarı Alt