BÜKEY DVS After Effects Görsel Eğitim Seti

ozkok33

Üye
Tepki
0
selamlar.. dosyaları çıkarırken 2 tane hata mesajı verdi.
1. bükey dvs after effects görsel eğitim seti.iso dosyasında CRC hatası. Dosya bozuk
2.....part10rar:Tanımlanamayan arşiv sorunu

bu 2 hatadan dolayı da dvd yi kullanamadım.. sebebi ne olabilir??

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
* 10.part'ı tekrar ndirmeyi deneyin birde..

Dosya Bozuk hatası vermesi'de 10. parttan kaynaklanıyor olabilir.

Tepki
0
benim açtığım konuyu silmişsiniz bu konu hala duruyor sayın admin ya da mod... yoksa aralarında bi fark var da ben mi anlayamıyorum... :S

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Evet aralarında bir fark var arkadaşım.
Sizin paylaşımınız lynda lisansıyla ücretli satılan bir eğitim setiydi.
Bu eğitim seti paylaşımı ise zaten şahsın kendisine aittir ve ücretsiz çıkarılmış bir settir.

Tepki
0
@Hakan Dağdeviren

peki hakan bey, siz bölümünüzde yer alan bütün paylaşımların lisanslı olduğunu mu sanıyorsunuz, yoksa işinize geleni mi lisanslı yapıyorsunuz??

Bkz.
https://www.grafikerler.org/adobe-after-effects/14117-desen-projesi.html
https://www.grafikerler.org/adobe-after-effects/12129-adobe-after-effects-icin-harika-bir.html

Fazla araştırmadığım için sadece 2 tane yazdım. Bir tanesi VideoCopilot.net'ten diğeri de Ayatoweb'den lisanslıdır(her ne kadar linkler kırık olsa da o başka bir konu zaten sitede çalışan link yok). Belki bilmiyor olabilirsiniz ama konunuza da hakim değilseniz benim yazdığım mesajları silmeden bana sorabilirsiniz. Eğer sitece lisanslı ürünleri paylaşmama kararı aldıysanız lütfen sadık kalalım kendimize göre kurallar üretmeyelim ya da bazı kişilere ayrıcalık yapmayalım...

Bu sözlerimden sonra banlanırım heralde ama kusura bakmayın bunlar gerçek, eğer konu hakkında fazla bilginiz yoksa lütfen bilmişlik taslamayalım, rica ediyorum...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Öncelikle hiç forum idare ettiniz mi bilmiyorum yalnız diyebilirim ki bu iş dışarıdan göründüğü gibi kolay değildir, zaten az-çok tahmin edersiniz bu işlerin nasıl döndüğünü.

Günde belki 20-30 insan kayıt oluyor,her biri birbirinden farklı,bu insanlar paylaşma arzusu nedeniyle -ki bu iyi bir davranış biçimidir- birçok konu açıyor, hepsine yetişmemiz mümkün değil,her konuyu incelememiz mümkün değil,her paylaşımın legal yada illegal olduğunu bilemeyiz, bizler haliyle bilinen firmaların ürünlerine karşı gerekenleri yerine getiriyoruz.
Söz konusu sadece After Effect değil şuan bu forumda arkadaşlarımızın yardımıyla kategori şeklinde silmeye çalıştığımız birçok illegal paylaşım var, ya gözümüzden kaçmış ya ozamanlar şuanki kurallarımız geçerli değilmiş, bu yadsınamaz. Ve bizler geçmişte uyarıcı mailler aldığımız firmaların yazılımlarını bugün dikkate alarak bu uygulamaları yapıyoruz ki yeni yönetimle beraber artık mail almasak da illegal paylaşımlara katiyyen izin vermiyoruz. Şuan temizlik çalışmamız halen devam etmekte yalnız dediğim gibi okadar çok konu var ki üyelerimizin de ihbarıyla illegal konuları temizliyoruz, geçmişte bunun birçok kanıtı forumumuzda yaşanmıştır zaten.

Konuya hakimlik derken, bizler 5846yı gayet iyi biliriz yalnız kaç firma var kaçı 5846ya tabii çalışıyor bilemeyiz, bu iş için ayrı bir ekibimiz yok ki zaten herkes işinden artan zamanında bu forumda aktif olabiliyor.

"siz bölümünüzde yer alan bütün paylaşımların lisanslı olduğunu mu sanıyorsunuz"
Hayır sanmıyoruz, böyle bir beyanımız da olmadı, aksine durumu açıklar bir yazı yazdım.

" işinize geleni mi lisanslı yapıyorsunuz??"
Bizim lisans verme gibi bir yetkimiz yok böyle bir dileğimiz de yok.

Belki bilmiyor olabilirsiniz ama konunuza da hakim değilseniz benim yazdığım mesajları silmeden bana sorabilirsiniz.
Neyi ,size neden soralım?
1 Bu konuya hakimiz, paylaşımınız illegal, biliyoruz.
2 Her paylaşımın illegal olup olmadığını paylaşım sahibine soracak olursak ve silerken bunu haber etmeye kalkarsak burada idare tamamen tıkanır, sonucunda forumumuzda bürokrasi ağır işler.

"Bir tanesi VideoCopilot.net'ten diğeri de Ayatoweb'den lisanslıdır."
Paylaşımlar hakkındaki tutumumuz zaten yazılı kurallar kısmında vardır, konu illegal ise ve bunu görmüşsek konuyu sileriz.
Paylaşımın illegal olup olmadığını bilmiyorsak ya da bu olumsuzluk gözümüzden kaçmışsa üyelerimizden bize konuyu ihbar etmeleri ricalarımızdan birtanesidir.Bu yine yazılı kurallar bölümünde mevcuttur.

"Eğer sitece lisanslı ürünleri paylaşmama kararı aldıysanız lütfen sadık kalalım kendimize göre kurallar üretmeyelim ya da bazı kişilere ayrıcalık yapmayalım..."

Evet kararımızı çoktan aldık ve bu kararımıza sonuna kadar sadığız.
Kurallarımızı kendimize göre değil forumumuzun düzeyli bir şekilde idare ve sevkinin devamını mümkün kılacak bir modelde yazmışızdır.

Burada hiçkimseye ayrıcalık yapılmaz,yapılamaz.
Şuan sizin buradaki konumunuz neyse benimki de odur.
Bakın savunma için ben de sizinle aynı yazışma kutusunu kullanıyorum,hiçbir artısı yok,benim yazdıklarım da sizinkiler gibi herkese açık,benim de kendimi savunmak için 29 harf kullanma yetkim var sizin de, söz konusu eşitlikse bu hususlara dikkat etmemiz gerekir.
Öte yandan burada her üye yetkili arkadaşlarımızı çekinmeden site adminine ihbar edebilme hakkına sahiptir.
Bizler burada karşımızdakine birşeyler yazacağımız zaman avatarındaki rütbeye bakarak değil, bize yazdıklarını okuyarak o kişiye cevap yazarız.
Bizler hiçbir konuda asla bilmişlik taslamayız, biliyorsak yazarız,bilmiyorsak bilen birilerinin yazmasını bekleriz.

"Bu sözlerimden sonra banlanırım heralde."
Sizi banlamamız için bana tek bir gereçke gösterebilir misiniz?
Ön yargılarınıza izin verin ve bizi daha yakından tanıyın, o zaman ileride muhtemelen fikirleriniz çok değişecektir.

Hayırlı Sabahlar Dilerim :)

Aksine linkleri ihbar ettiğiniz için teşekkür ederiz, ve derhal siliyorum ilgili konuları.

beylikum

Üye
Tepki
0
seti nasıl seyredeceğim lütfen yardım edin.bütün dosyaları indirdim çıkardım ama resim dosyaları diyor kuramıyorum:(

kaanuysal

Üye
Tepki
0
bükey dvs after effects görsel eğitim seti.iso dosyasında CRC hatası. Dosya bozuk
diyor.. 10.dosyayı elli kere tekrar tekrar indirdim. hep aynı hata. o dosyayla ilgisi yok. niye kimse ilgilenmiyor???:confused:

dgul79

Üye
Tepki
0
slm kardeş..bu dvd leri indiriyorum fakat dosya olarak hepsini açtığımda otomatik şifre isteyen bir set gibimi,yoksa hepsi ayrı ayrı videolarmı...yani demek istediğim şey görsel eğitim setlerinde crack olayı var..bundada mevcutmudur...onu merak ettim

hasanhan

Üye
Tepki
0
12 ve 13. partlarda sorun var herhalde. Diğerlerini indirdim de 12 ve 13de sorun çıktı. rapidshare dışında başka bir siteye yüklerseniz sevinirim.

Yukarı Alt