Bunlarda benim

bugii

Üye
Tepki
0
photoshopta yeniyim şimdilik elimden gelen bu.Yorumlarınızı bekliyorum.Bu arada colors of dream tasarm ekibimizin ismi.codesign de kısaltılmışı.

Bunların açıklamasını yapmıyorum reklam olabilir.

ÜSTTEKİ İKİ RESMİN ORJİNALİ ÇOK KÖTÜYDÜ İSTERSENİZ ONLARIDA GÖNDEREBİLİRİM ÜZERİNDE ÇALIŞMA YAPMAK İSTERSENİZ.

BUDA Bİ SİTEYE LOGO AMA NEDENSE KABUL EDİLMEDİ.GÖNDERİLEN DİĞER LOGOLAR İĞRENÇTİ.

BUDA BEN. :D CİDDEN

BUDA LOGO

VE SON OLARAK BUDA LOGO YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.:):):eek:

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Lütfen forum kurallarını okuyunuz. Mesajlarınızı ilgili kategorilerde açınız. Mesajınız Kişisel ve Genel Çalışmalar bölümüne taşınmıştır.

Tepki
31
Çalışmalarınız farklı olma yolunda ilerlediğinizi gösteriyor bence böyle devam edin iyi yerlere geleceğinize inanıyorum

Tepki
4
Yeniyim demişsiniz fakat çalışmalarınızın çoğunu ben beğendim yeni biri olarak... Artık günümüzde farklı çalışmalar rağbet görüyor ve siz bu yoldasınız. Beyninizi ve hayallerinizi zorlayın öyle tahmin ediyorum ki sizden iyi çalışmalar göreceğiz zamanla...
Kolay gelsin.

bugii

Üye
Tepki
0
@fatih coşkun

çok tesekkür ederim.inşallah dediğiniz gibi olur.

@Süleyman Köklü

Aslında çok şey düşünüyorum.photoshopu açtıgımda aklıma çok şey geliyo grafikler beynimde dönme ye başlıyo ama düsündügüm şeyi yapamayınca deli oluyorum.Bunun içinde çok araştırma yapıyorum okadar çalışmadan böyle şeyler çıkıyo.Beğendiğiniz için çok teşekkür ederim saolun.

GÜNEL AYVACI

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
7
Bu çalışmalar amatör çalışması ise ben Photoshopu PC den sileyim ...
Harika çalışmalar, "yeni başladım" ifadesini biraz açsanız? 3 gün, 3 hafta, 3 ay?
Üstün zeka ve yeteneklere sahip olmak gerekir yeni başlayıp bunları yapabilmek için.
Dersmi aldınız? kendi çabanızlamı öğrendiniz? Bunları biraz açıklamanızı isterim.
Yoksa insanlar komlekse kapılacaklar :)

bugii

Üye
Tepki
0
1 Yıl oldu suan.Kendi kendime öğrendim.Bu iş inanın sadece biraz yaratıcı düşünce istiyor.Çizimlerimi beğendiyseniz bir kac arkadaşa ücretsiz çizim yapabilirim.

Yukarı Alt