Bursa'da Webmaster, Grafiker, Web Tasarım ve MS Office Programları Özel Dersi Verilir

Tepki
0
Merhabalar Sevgili Arkadaşlar,

Bildiğimiz üzere çağımızın en modern sektörlerinden birisi de bilişim sektörü olarak bilinmektedir. Bursa'da, bilişim sektörü ile ilgili kendini geliştirmek isteyen tüm herkese özel ders vereceğim. Ücretleri, eğitimin içeriğine göre çok çeşitli tutacağım.

Neler Öğreneceğiz?

Dileyen herkese, istediği şekilde eğitim vereceğim. Kişi, eğitimden tarafımca işi öğrendi bilgisi almadan kesinlikle eğitimi kesmiyoruz. İsteyen kişilere aşağıdaki şekilde eğitimler vereceğim;

Grafik Tasarım Programlarını Öğrenme
Web Grafikleri Hazırlayabilme
Web Tasarım Yapabilme
Google SEO
Webmaster Eğitimleri [Wordpress, Backlink ve daha birçok unsur]
MS Office Programları Eğitimi
PHP

Hangi Grafik Tasarım Programlarını Öğreteceğim?

Adobe Photoshop CS3, CS4, CS5
Adobe İndesign CS3, CS4, CS5
Adobe İllustratör CS3, CS4, CS5
Adobe Flash CS3, CS4, CS5
Adobe Dreamweaver CS3, CS4, CS5
Corel Draw
Freehand

Hakkımda

7 yıldır aktif olarak Web ve Grafik Tasarımcısı - Webmaster olarak hizmet veriyorum. Sizlere özel ders vereceğim her konuda diplomalarım mevcuttur. Bu nedenle güvenilir bir eğitim alacağınızdan şüpheniz olmasın.

Eğitimleri kendi evimde ya da öğrencinin evinde verebilirim problem olmaz. Bayan ya da erkek ayırmaksızın özel ders veriyorum.

İLETİŞİM: sezgintasarim@hotmail.com.tr

Funda

E=mc²
Tepki
9
"Eğitimleri kendi evimde ya da öğrencinin evinde verebilirim problem olmaz. Bayan ya da erkek ayırmaksızın özel ders veriyorum."

Çok enterasan............

Tepki
0
@Funda Arıcı

Size göre öyle olabilir. Bu işi öğrenmek isteyen herkese istediği yerde eğitim verebilirim

Yukarı Alt