Cektigim Kareler :)

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Sonuncu karenize bayıldım.
Deklanşörünüz adeta pixellerin ömrünü yemiş, objektifiniz ise yıllardır tanıdığı bir arkadaşıyla karşılaşmış gibi iyi almış sahneyi. Su ise en büyülü kıyafetinde.
Bence sonucu karedeki gibi temalar üzerine biraz fazla yoğunlaşın, harika sonuçlar elde edeceğinizden kuşkum yok.
Makineye görüş açıklığı ; sahibinin ufkuna sağlık diliyorum...

Konunuz Fotoğrafçılık bölümüne taşınmıştır...

Katre´

Üye
Tepki
0
Güzel Yorumlariniz icin Tesekkürler Hakan Bey ,
vaktim oldukca yenilerini cekecegim digerlerini silip yeni bi fotograf yükledim.. sayfayi yeni tandigim icin ,yanlis yere konu acmisim..kusura bakmayin =)

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Rica ederim önemli değil, bundan sonrakileri bu bölüme açarsınız artık.

Evet farkettim yeni birtanesini daha, sahneyi yaklaştırdım ve kendimi birden okyanusun ortasında sandım hakikaten, ama mecazi manada değil.
Dediğim gibi bu tür temaları seviyorum.
Misal sapsarı bir limon bulun, sonra onu tutun atın suya , limonun(Başka bir meyve de olabilir tabii ki sadece limon daha çok hoşuma gidiyor.) bu düşüşünü yakalayın kare kare ve suyla buluştuğu en güzel sahnelerden birkaç tane ekleyin buraya beraber bakalım,tabii ki vaktiniz ve isteğiniz olduğu birgün.

Rast gele.

Katre´

Üye
Tepki
0
Güzel fikirleriniz icin tesekkürler, bunu gercekten deneyecegim.. =) .. herzaman fotograf cekmek isterim.. ama iste sinav dönemi.. vakite haliyle kisitli oluyor.. =)bencede limon görüntüsü daha hos duracaktir eminim.. bunu denemeliyim.. kamerami 2 hafta önce aldim.. daha yeni yani:))

Katre´

Üye
Tepki
0
Suyun icinde limon degil ama .. limonun damlalari :))

Caninizmi cekti...:))

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Hakikaten çok etkileyici ve iştah kabartıcı bir limon dilimi.
Yalnız objektifi biraz daha zorlarsanız lens kendini lam-lamel sanacak.
Mikroskobik çekimler yaparsınız sonra da artık :) Demem o ki bir limon dilimiyle bu kadar yakın göz temasını sanırım ilk defa şuan kuruyorum.
Çok net almışsınız sahneyi.Su damlalarındaki ışıltılar flaş patlaması sanırım.
Aşağıdaki büyük damlanıza ortam biraz yansımış gibi ,ya da bana öyle geldi , tam emin değilim.

Çok güzel. Elinize sağlık.

Katre´

Üye
Tepki
0
Cok tesekkürederim :) susadim diyenler... fotografla yetinmesinler su icsinler.. biraz tam net almadi fotograf makinem.. elimden geldigi kadar .. :)

Yukarı Alt