Dekoratif Bir Teklif Oda ve Koltuk Adlı Çalışmam.

kriptonik

Üye
Tepki
1
tamam o zaman bu akşam deneyeyim..:)

kriptonik

Üye
Tepki
1
hakan bey çok uğraştım ama ortaya tatmin edici birşey çıkmadı.. bir fotoğrafa bakarak çizmeye çalıştım şöyle birşey oldu... siz gördünüz zaten:)

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Keşke yeni bir başlıkta paylaşsaydınız çalışmanızı sayın kriptonik, burada arka sıralarda öğretmenden saklanan öğrenciler gibi kalıcak şimdi bu çiziminiz.

İlk defa denediğinizi düşünerek, iyi diyelim.Vakit buldukça daha çok çizim yapmaya çalışın,istek olunca zaten gerisi gelecektir mutlaka.
Sabırla, azimle.

kriptonik

Üye
Tepki
1
haklısınız Hakan bey ben sadece hani burda deneyeyim demiştim ya o yüzden denemediğimi düşünmeyin diye buraya koydum.. kaldırmaya çalışayım..:)

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Çalışmanızı yeni başlıklarda açarsanız izlenme ve dolayısıyla eleştri alma durumu artar fikrimce:)

Çizimlerinize devam edin ve bizimle de sık sık paylaşın ki gelen eleştriler doğrultusunda eksiklerinizi görüp kapatın kriptonik.

kriptonik

Üye
Tepki
1
Aslında benim öyle paylaşmaya değer, benim beğendiğim tüm denemelerim bir elin parmakları kadar onlarda benim açtığım konuda var.. onların dışında bir kaç logo ve banner hazırladım arkadaşlarıma onlar kullanılıyor o yüzden yayınlamaya gerek yok.. eskiden yaptığım çalışmalar olmuştu ama hepsini silmiştim bi gün.. sonra pek zamanım olmadı yeni çalışmalar için.. ama sizin koltuğa benzer bişey yapıcam mutlaka fırsat bulur bulmaz..

kriptonik

Üye
Tepki
1
Tabi ki sizin ki kadar güzel olmayacaktır ama ps de ne yapılabiliyorsa, yapmaya çalışacağım.. 3dsmax da sizinle boy ölçüşecek sadece bir kaç insan tanıyorum, onlarda büyük firmalarda görevliler.. inşallah siz de erken bir zamanda keşfedilir ve bu azminizle ulusal hatta uluslarası çalışmalara imza atma fırsatı bulursunuz Hakan bey..

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Estağfirullah ben maxda harika değililm, ne adamlar var dünya çapında çok çalışmak lazım yetişmek için onlara :)
Bence siz de kendinizi sınırlamayın hemencecik, yavaş yavaş olur herşey.

Hehe , yok Elif Hanım eski model bunlar :)

Yukarı Alt