DENİZ-ATEŞ-PEGASUS Manipülasyon Çalışmam

Tepki
10
@Şener CANÖZ

Bu 4. Manipülasyon Denememdi.. İlginiz , alakanız ve tavsiyeniz için teşekkürler.. İnşaallah daha iyi çalışmalar yapmam için bol bol araştırmam, denemeler yapmam gerekiyor.. Ben de Çalışmamın üzerinde biraz daha durup bazı eklemeler düzenlemelr yaptım..Umarım biraz daha iyi olmuştur

Biraz daha farklı bir düzenleme yaptım​

Tepki
10
Kıymetli adminler benim anlamadığım eklediğim çalışmalar MANİPÜLASYON ve "FOTO MANİPÜLASYON" diye forumda bir bölüm var oraya eklemiştim.. Uzun süre orda kaldı bugün baktım "KİŞİSEL ve GENEL ÇALIŞMALAR" bölümüne alınmış sebep nedir bilgilendirirseniz sevinirim.. İlgili çalışmaları ilgili anabaşlık olan yerlere ekliyoruz eğer bu kategorilerin bir anlamı yoksa başlık oalrak bütün üye çalışmalarını "KİŞİSEL ve GENEL ÇALIŞMALAR" bölümüne mi eklemeliyiz kafam karıştı şimdi.. o zaman FOTO MANİPÜLASYON veya AFİŞ vb ana başlıklarına da bölümlerine de ihtiyaç olmamalı.. Bence hangi kategoride ise o bölümde olsa daha kolay olur hem ekleyenler hem forumu ziyaret edenler açısından..

Ama tabi TAKDİR KIYMETLİ ADMİNLERİMİZİN, YÖNETİCİLERİMİZİN..

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
güzel çalışma yusuf ama ilk çalışmandaki ateş sanki olmamış gibi alttaki ateşin canlılığı yok gibi

Yukarı Alt