dinlenme tesisi kartvizit çalışmam (yorumlar)

Tepki
3
İlk kartvizit göze daha hoş geliyor. 2. kartvizit çalışmasında gri - sarı çizgi bence çok sırıtmış renkleri değiştirilebilir yada kaldırılabilir. Emeğinize sağlık.

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
sanırım resmin modu cmyk
renkler çiğ gözüküyor
ben 3. çalışmayı seçtim
fakat fontlar çok kaba duruyor

Tayfun ŞENOĞLU

Grafik Tasarım
Bronz Üye
Tepki
19
@Hasan Güner

Evet Hasan Bey resmin modu CMYK..tavsiyeniz için teşekkür ederim..göz önünde bulunduracağım..

Hüseyin ALPALTUN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
28
çalışmalarınız iyi güzelde gerek renk seçimi gerekse obje kalabalığı gözü çok yoruyor. ben sadelikten yana olduğum için böyle diyorum. ellerinize sağlık.

Şerife ERTAŞ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
65
1 ve 3 bu iki çalışmayı beğendim biraz daha çalışılırsa üstünde daha güzel olabilir emeğinize sağlık Tayfun Bey...

Hasan ÇELİK

Dreamer
Altın Üye
Tepki
39
Renk uyumu için ; Buradan faydalanabilirisin.
Benim şahsi düşüncem ise bunlardan hiçbiri. Yeni bir çalışma aç, logoyu ön kısma yerleştir (fotoğrafsız olacak) arka kısma ise bilgileri güzel bir kompozisyonla yerleştir. Ha ille arka kısma ben resim koyacağım diyorsan, çalışmayı bozmadan şerit halinde koy derim.

Tayfun ŞENOĞLU

Grafik Tasarım
Bronz Üye
Tepki
19
@Hasan ÇELİK

4 numaradan 1000 Ad. bastırıldı bile Hasan bey..yalnız yemekleriş kaldırdım.transparanlığı da düşürdüm..müşterinin istediği öyle bi çalışmaymış.. :) beğenilmese de bazen şaşırtıcı derecede tutuyor tasarımlar.. :) yinede tavsiyeleriniz için teşekkür edeim.. :) İyi Forumlar.

Yukarı Alt