Dugun Resimlerinin Rötüşlanmasi

Durum
Konu kapatılmıştır.

serkanzi

Üye
Tepki
0
Merhaba;
Bir bilgi islemci olarak sizlerden bir yardim talep edecegim., dugunumde cektirdigim resimleri begenmedim ve bu resimlerde bir kac rutus ve photoshop ile bir kac değişiklik yaptirmak isitiyorum. yaklasik 100 adetlik bir album.
Bu konuda tecrubesi olan daha once çalışmış arkadaslardan ucret karsılıgı destek talep etmekteyim.
Ne kadar surede verebilirsiniz?
Ucret olarak ne talep edersiniz?

Tesekkurler

iezgi

Üye
Tepki
0
Merhaba,
uygun bir fiyata yapabilirim, işin niteliğine göre olabilecek en kısa süre içerisinde de teslim ederim iezgicelik@gmail.com adresine örnek yollayabilirseniz, ayrıntılı konuşabiliriz.
Teşekkür ederim

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
Arkadaşlar ben buraların yabancısıyım, acaba rutus yada rutuş ne demek merak ettim, biraz açıklayabilirmisiniz.. ?

Teşekkür ederim.

aspirin_00

Üye
Tepki
3
rötuş tur doğrusu ama halk dilinde rutuş rutus diye geçer .D:D:DD:D:D:D
misal program çalışırken aniden kapanmasına program patladı denilir... halk dilinde
ahmet altun biraz halka karış :D:D:D

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
@aspirin_00

Çok teşekkür ederim aspirin değerli açıklaman için.. Ben bu halkın içinde yaşamadığım için doğal olarak anlamamıştım. Gidip biraz halka karışayım bari, siz burada zaten dilimize sonradan girmiş rötuş kelimesini rutuş yada rutus olarak telefuz etmeye devam edin...

Yalnız birisi google'da rötuş diye arasa galiba çıkmayacak bu sayfa..

Ozgul

Üye
Tepki
57
@Ahmet ALTUN

Aratanlar da muhtemelen yanlış yazacağından bu sayfanın çıkma olasılığı da var.:)

serkanzi

Üye
Tepki
0
@akkaya1606

Evet guncel, Ama bir kac gun icinde karar verecegiz. Saolsun ilgili arkadaslar var. uygun olan bir arkadasi sececegiz.
herkesin emegine saglik.
Bu arada;
Cok faydali bir site ve bu işlere ihtiyaci olan tum dostlarima ve ticaret yaptigim firmalara oneriyorum.
Tesekkurler

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt