Dünya Barışı Afişi

Tepki
0
Bir yarışma için tasarladığım afiş, yorumlarınızı bekliyorum :)

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Kaydırak'ta ve özellikle çocuk'da hatalar var.
Dünya barışı konusuyla daha çok örtüşen başka görsellerden yararlanabilirdiniz aslında..
yinede emeğinize sağlık..

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Mustafa bey paylaşımınız için teşekkürler. Biraz daha anlam ifade edecek görsellerle tamamlamanızı ve sloganınızı vurgulayıcı öne çıkaracak şekilde kullanmanızı tavsiye ederim. Diğer afiş çalışmalarına bir göz atmanızı önenirim, saygılarımla...

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Forum içerisinde kalın,renkli,altıçizili yazmak yasaktır Mustafa Bey, Lütfen forum kurallarına uymaya özen gösterelim..

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@Mustafa Aslan

Mustafa bey forum kurallarımızı lütfen okuyunuz. Sualinize cevaben bakınız Buse hn.'da aynı fikrini beyan etmiş, barış isteyen çocuklar ve dünya barışı hakkında biraz gözlem yapın, daha önce çıkacak görseller kullanın.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Mustafa Bey aslında renkler birbirlerini tamamlamış,fakat kompozisyona genel olarak baktığımızda gözümüze bazı şeylr çarpıyor.Örneğin çocuğun etrafındaki beyaz hat neyi ifade ediyor anlayamadım,sonra kaydırağın merdiveni sanırım çok yukarda kalmış biraz daha aşağı indirseniz fena olmaz.Ve barış diyince aklımıza sadece beyaz güvercinler gelmemeli biraz daha yaratıcı ve farklı fikirlerle çalışmalıyız ki diğer katılımcılardan bir farkımız olduğu düşüncesi oluşsun jürilerimizin zihninde.

Çalışmalarınızda Başarılar...

Tepki
0
Bu çalışmanın üzerinde biraz oynadım lakin pek hoşuma gitmedi,
Bu çalışmayı yaptım ilaveten...

Tepki
1
Bir süredir bu siteyi gözlemliyorum ve anlamadığım birşey var. burası bir grafik tasarım sitesimi yoksa sadece grafik eğitimi gören öğrencilerin toplandığı bir sitemi. Şahsen bu çalışma bana ait olsaydı yayınlamaya çekinirdim. Yada onun üzerinde bir kaç saat daha çalışıp tamamlandıktan sonra yayımlardım.

Açıkcası bu sadece bu çalışmada değil sitenin nerdeyse geneline hakim bir durum.

Umarım ukalalık yaptığımı düşünmezsiniz ama sitedeki bazı çalışmalar ve daha da önemlisi onlara yapılan olumlu yorumlar beni hayrete düşürdü.

Fikir ve feyz vermesi açısından şu siteleri önerebilirim.
www.gfxartist.com
www.dinodream.com
www.deviantart.com

saygılar

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Umarım ukalalık yaptığımı düşünmezsiniz ama sitedeki bazı çalışmalar ve daha da önemlisi onlara yapılan olumlu yorumlar beni hayrete düşürdü.
Genel itibariyle Arkadaşlarımızın paylaşılan çalışmalara neleri değerlendirerek neleri göz önünde tutarak neleri baz alarak ,hangi kuşulları gözden geçirerek yorum yaptığını bilemeyiz.Tasarım tamamen çok göreceli bir olgudur ve derin bir kavramdır.Yine arkadaşlarımız herhangi bir çalışmayı ve sahibini kendisince nasıl uygun görmüşse (motivasyon,yönlendirme,isteklendirme) öyle yorumlar.Bunun sebeplerini bilemeyiz.

burası bir grafik tasarım sitesimi
Burda Kimler Olmalı?

sadece grafik eğitimi gören öğrencilerin toplandığı bir sitemi
Burda Kimler Olmalı?

Yukarı Alt