Edicafe Logo çalışmalarım

hangisi daha olumlu?

• 1.

• 2.

• 3.

• 4.

• 5.

• 6.

• 7.

• Toplam katılım
    147
Durum
Konu kapatılmıştır.

zula

Üye
Tepki
0
2.ciyi beğendim nedeni daha sade görünüyor fakat 7'de çok güzel ama cafe yazısı "edi" deki fonta göre daha cılız kalmış ve logoda 4 renk kullanmışsın.. akılda kalıcılığı biraz şimdi bile 2. hala gözümün önünde 7 nin ise cafe yazısı aklımda onun dışında fikir gerçekten güzel ellerine sağlık

WesTBLooD

Üye
Tepki
0
karde$im benCe 2 daha guzeL ... ama 2. caLi$manin son harfLeri oLan a ve e nin icini siyah yaparsan guzeL bi caLi$ma oLur ... benden bi tavsiye ;) ama gercekten caLi$maLar fevkaLadenin fevkinde :)

tansu.

Üye
Tepki
0
Ayh cidden hepsi birbirnden güzel ve başarılı tasarımlar.
Bir cafe yaptığını belli etmişsin. kimisi sadece harf kullanarak belli eder ama görsel bir caffe fincanıyla olaya renk katmışsın. dğeişik bir görüş. değişik ve başarılı bir tasarım.. ;)

Gacco

Üye
Tepki
0
3 numaradaki harflerin içini doldurma al sana on numara bi logo.Daha önce bi çok cafede çalıştım ve cafe işletmeciliğide yaptım bu sayede gördüğüm bi çok farklı logolar oldu bence 3.sırada ki gayet uygun her konsepte uyabilecek bi logo olmuş!!!

Fulyam

Üye
Tepki
16
3 tane arasında kaldım..valla seçemedim ... beğendim .... Tebrikler...

Decomix

Üye
Tepki
0
yaw arkadaslar, tasarimi begenmesine begendiniz ama cafe 1. yildönümünü kutalayacak. arti karar verin be üstatlarim.
Edicafe yönetimine Allah sabir versin..... :)

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt