eurotar kartvizit son hali

kutsi_86

Üye
Tepki
26
kartvizitin son hali bu yorumlarınızı bekliyorum :grafikerler:

ön

arka

Tayfun ŞENOĞLU

Grafik Tasarım
Bronz Üye
Tepki
19
Forumdaki örnekleri gözden geçirmenizi tavsiye ederek söze başlamak istiyorum.Çalışmanızda eksikler var. Mesela Eurotar nedir? Ne hizmet verir? İkincisi ön yüzdeki sağ üst köşedeki kare barkod ne anlam ifade ediyor. gibi gibi birçok şey çıkabilir. Çalışmalarınıza deva etmeniz ve forumdaki örnekleri inceleyip ve uygulamaya koydukça ilerleme kaydedeceğinize eminim :) ;) iyi forumlar.

Hasan ÇELİK

Dreamer
Altın Üye
Tepki
39
@Tayfun ŞENOĞLU

Tayfun'cum kare barkod olayı akıllı telefonlarda (android) aynı barkod sistemi gibi okutturup map (adresini) çıkartma işine yarıyor.

Kartvizite dönersek, sanırım boyutlar farklı olacak. Tasarım konusunda ise herşey yerli yerinde o kadarda kalabalık göz yoran bir durumda yok Sonuç; Olmuş :) Emeğinize sağlık.

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
O kartvizite o Mukadder MAZİ fontu gitmemiş. Onun dışında gözü tırmalayan bir şey yok gibi.

kutsi_86

Üye
Tepki
26
@Tayfun ŞENOĞLU

eurotar nedir?
güzel soru :) şöyle diyelim arçeliğin kartını görsen bu firma kuyumcumu? acaba demezsin arçeliğin kartında da sadece logosu vardır. eurotarda öyle bir imaj oluşturmak istediği için yazdırmadı :)
kare kod
hasan bey' inde dediği gibi akıllı telefonlar için yapılan bi uygulama sayesinde o firmanın tüm bilgilerini oraya yazabiliyorsunuz ama ordaki kare kodda sadece firmanın sitesine giren bi kod var
yinede teşekkür ederim yorum için

@Hasan ÇELİK

teşekkür ederim hasan bey evet boyut farklı oldu 9 * 4,5 sıvamalı oval köşeli ve kabartma lak uygulaması yapıldı

@Erkal ÇOŞKUN

o yazı fontunu müşteri özellikle istedi

seluvenin

Üye
Tepki
3
Mukadder Mazi fontundan başka göze hoş gelmeyen birşey yok. sadece fontu beğenmedim. adreslerin olduğu fontlar aynı olsaydı bence çok iyi olurdu. genel olarak beğendim.

Tepki
6
@kutsi_86

Müşterinizin hayal dünyası bir hayli genişmiş.Arçelikle kıyaslama yapmak biraz saçma gibi. Zira arçeliğin 55-60 yıllık bir mazisi varken bu şirketinki kaç yıllık ? insanlar ilk bakışta bunların ne iş yaptığını anlamaya çalışmak zorunda mı ?

Tasarım isimdeki font hariç göze hoş geliyor tebrikler.

Yukarı Alt