Facebook Çöktü

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
Sosyal paylaşım sitesi Facebook'a erişim sağlanamıyor. Saat 00:30 civarında en son giriş yaptım hala erişim yok. Sadece mobil uygulama ile giriş yapabildim. Web sitesi açıomıyor.

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Ben mobil uygulama ile bile giriş yapamıyorum...Bu aralar facebook'ta cok sıklaşmaya başlayan bir durum...

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
@Aslı SAYILIR

Evet bu uzun sürdü baya. Sitemde bazı alanlarda düzenleme yapıyordum. Facebook yorum eklentisi kocaman hata. İnsanın aklına facebook çöküceği gelmiyor ki :) Diyorum nerede hata yapıyorum diye kodları inceliyorum. Meğersem facebook çökmüş :) Ah facebook ah uğraştırıyor insanı :)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Facebook bu ara sıkıntılı zaten..Sizi uğraştırmış boşuna... Bazen bende denk geliyordum diye sitemden kaldırmıştım face eklentisini :)

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
facebook çöktükten sonra twitterda yapılan geyiklerden süper :)

@CEMiLARAZ
Adam 25 yaşına gelmiş Facebook'un çöktü diyorsun adam "OLAMAZ YA ÇIFLIKTEKI DOMATESLERIM ÇÜRICEK" diyor. Mutlu musun Mark Zuckerberg?

@AScknl
Facebook çöktü gittim annemle babamla iki muhabbet ettim. Çok değişmişler epeydir görüşemiyorduk.

@twetimgeldi
arkadaşlar facebook çöktü, bundan sonra yola eşşeklerle devam edicez dfghgsdgfg.

@_mayalar
Çökmez denilen Facebook çöktü bu da mı tesadüf?

@AlperTurgut01
Facebook'un ardından Twitter da çöktü mü, al sana kıyamet :)

@yunuSngl
tehlikenin farkında mısınız ? facebook çöktü şimdi tüm ergenler twittera sararsa %20 ergen varsa %100 olcak :(

@YUREKK
Facebook yine çöktü. Mark karısıyla kavga etti sanırım. Sinirini bizden çıkartıyor."

@mithatx
Facebook çöktü. Mayalar sizmisiniz? Olm korkmaya başladım şaka maka.

@ysf_uzn
çöktü ya la bu facebook yine @MarkinYeri nası site yapıyon oğlum?

@gorkitoksen
Facebook çin malı galiba :)

bu en sondaki bittim :D

Yukarı Alt