Facebook Yine Tasarımını Değiştiriyor..

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Yeni tasarımı ile ilgili fikir edinebileceğimiz bir video .. Sanırım daha keyifli olacak ..

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
zaman tünelinden sonra facebook bende değer kaybetmişti :)) umarım bu kez güzel olur değişiklik..

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
yenisini sevdim siyah uff süper :D ama özellik eklemişlerdir umarım :D

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Eger video da gördüğümüz şekilde uygulama olursa keyifli bir arayüz olacak...Ben değişiklikleri çok severim :) bu sefer umutluyum da

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Dolmakalemle mektup yazmayı, sevdiğim film yıldızlarının resimlerini defterime yapıştırmayı, "like" yerine direk insanların yüzüne "senden hoşlanıyorum" demeyi özledim.. :)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@Erkan Nehir

Gerçekten haklısınız.. Siz böyle değinince derinde sızladı bazı şeylerin güzelliği...

nuriQocca

Üye
Tepki
5
Facebook çok enteresandır gereğinden fazla cesur kararlar alıyor diye düşünüyorum.. Değişiklik iyidir fakat sanki bazı şeyler oturmamışta, üzerinde çalışıyorlar diyemiyoruz. Konsept sürekli değişiyor, üyeler entegre olmakta biraz zorlanıyorlar belkide yadırgıyorlar.. Tabi sosyal ağlardan kopmak alışkın bireylerler için artık zor tek sayfalık statik bir hal bile alsa facebook'a gireriz muhtemelen yine.. Tasarım win8 tarzını yansıtıyor gibi geldi bakalım nasıl bir şey ortaya çıkacak..

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
Hiç hoşuma gitmedi böyle değişiklikleri gerçekten hiç sevmiyorum :)
Sürekli kullandığım sitelerin veya programların teması değiştiğinde bundan nefret ediyorum :)

Yukarı Alt