Fevzi ÖZDEMİR ( Grafikerler.org amblem )

Fulyam

Üye
Tepki
16
: ) farklı bişiler olması lazım... biraz çelsin insanı ... biraz daha çalışmalısın..

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
@fevzi

Fevzi Bey.. Bu forumda herkes yaptığını paylaşıyor, kimisi beğeniyor kimisi beğenmiyor, herkes fikrini söylüyor ama kimse pek sizin gibi demiyor.. İsterseniz diğer çalışmalardaki yorumlara bakın, size yazılandan çok daha fazla katı eleştiriler var yine de kişiler teşekkür ediyor, iyimserlikle karşılıyor o yorumları. Niçin olabilir?
Eleştiriler acımazsızdır fakat yapılan işi mükemmele ulaştırmak içinde bundan daha iyi bir etken olamaz.

Çalışmalarınıza kimsenin yorum yapmasını istemiyorsanız bunu çalışmanızın altına belirtebilirsiniz, böylece kimse fikrini söylemez.
Kolay gelsin..İyi forumlar.

NoKtA

Üye
Tepki
0
@Ahmet ALTUN

Katılıyorum ve sanki özel bir kolej logosu gibi duruyor.

Tepki
10
Fevzi bey ,galiba yeni katılyorsunuz aramıza.Bu tarz yorumlara küsüp kaçmiycağınızı umut ediyorum.
Sitede çok farklı çalışmalar mevcut,eğitiçi setlerde.Çok güzel kendinizi geliştirebilir ve yapacağınız yeni çalışmaları beğenimize sunabilirsiniz.
Bu ay ki yarışma konusuna gelince sanırım yeterince dikkatli okumamışsınız şartları.İlk seçilen logo sitenin de logosu olacak aynı zamanda.
İşin doğrusu ben siteyi açtığım zaman sizin yapmış olduğunuz çalışmayı görünce ,ne alaka derim grafikerler.org ile. G harfi dışında grafikerler.org u anımsatan başka birşey yok.
Kusura bakmayın ..................olmamış:(

efes35

Üye
Tepki
0
futbol takım amblemi gibi olmuş ...... sanırım sadece G ile bıraktığınız için bu intibayı uyandırıyor.....başarılar

Yukarı Alt