Film Önerileri

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Sizlerin izlediği, 1000 defa daha izlerim dediğiniz filmler neler_? Şahsen sevdiğiniz filmleri yazarsanız, hem bizlerle paylaşmış olursunuz hem de mesela ben film indirmek istiyorum ama film bulamıyorum:) bana ve diğer arkadaşlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz...

Madem konuyu ben açtım, ilk ben önereyim:

*Hızlı Yarışcı(Speed Racer)
*Narnia Günlükleri
*Yüzüklerin efendisi
*Titanic
vb...:)

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Aklıma geldikçe eklerim ama NEXT i izlemeyen varsa mutlaka izlesin. Ben bu kadar güzel bir film izlemedim.

şahrud

Üye
Tepki
4
konu eğer yabancı film ise titanic:)
eğer türkde içinde ise en eskilerden tatar ramazan:D

Tepki
6
wanted guzel film yenilerden cok guzel animasyonlar yapmislar birde dejavuyu tavsiye ederim. ikiside sacma matrix tarzinda ama hos filmler

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Bence son zamanlarda yapılmış en iyi türk filmi KABADAYI. Komedi tarzında ise Kutsal Damacana kesinlikle :D:D:D (Çok eğlenmiştim izlerken).
Animasyon sevenlere Beowulf Tavsiye ederim. Çok gerçekşi ve şahane bir yapım olmuş.

Tepki
0
al yazmalım selvi boylum, kahpe bizans, vizontele, vizontele tuba, hrry potter, yüzüklerin efendisi, piyanist, amerikan tarihi x(mutlaka izlenmeli), bay ve bayan smith, aman tanrım

şahrud

Üye
Tepki
4
unuttuğum ve çok sevdiğim bir film daha diyeyim size taşıyıcı 1-2 süper bir film di.

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
yerli : tüm kemal sunal filmleri tatar ramazan unutulmaz bide yılanların öcü var
yabancı : 50 ilk öpücük , samurayın gözyaşları , ve tabi müzikleri ile desperado unutamadıgım filmler

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76

Bu Filmleri Mutlaka izlemenizi tavsiye ederim. Kesinlikle çok iyiler.​

Yukarı Alt