Flash Öğrenmek İsteyenler, Veya Sorunları Olanlar...

byibrahim

Üye
Tepki
0
Flash Öğrenmek İsteyenler, Veya Sorunları ve Soruları Olan Arkadaşlar :) pm atsın , yardımcı olurum arkadaşlar..

TÜMAY

Üye
Tepki
0
flashla ılgılı a'dan z'ye paylasımda egitim videosu gıbı bı yardmınız ıyılıgınız olabılırmı ?

acemiphoto

Üye
Tepki
2
Flash'da öğrenilcek çok şey vardır.Eğer eğitim videoları isterseniz bir site adresi verebilirim.

Tepki
4
A'dan Z'ye bayağı bir iyimserlik olur ki zaten kimse bunun sorumluluğunu alamaz... yahu ufak tefek şeyler anca işte...

Dml

Üye
Tepki
0
ya flashda parçalama efekti gibi bisey var mı ? hani böyle cam kırılır parçalanır falan bunun gibi bi efekt var mı ?

AcuNn

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar ben flashdan web sitesi yapmaya çabalıyorum, bir kaç metin eklemem lazım ancak metinler ekrandan taşıyor, bunlara scrolbar ekledim. 2 sinde oldu bi tanesinde bir türlü olmuyor =(

metin mi uzun geliyor anlamadım, öle bir ihtimal varmıdır bilen varmı?

TY_KURT

Üye
Tepki
0
Merhabalar...
http://smartphoto360.com.tr/galeri.asp
adresindeki ürünlerin görüntülerini mükemmelen çekiyorum. Bir sıkıntı bu çekilen resimleri flash ile sitede göründüğü şekilde nasıl yapacağım ki artık canıma tak etti yaaaaa şu iş için bunu öğren bu iş için bunu öğren (program yani) artık beynim çatlayacak o yüzden nasıl yaparım bunu kademe kademe en gerizekalı adama (yani bu konuda ben oluyorum bu) anlatır gibi bir arkadaşım yorularak bana bu konuyu yapabilmemi sağlarsa beş vakit dua edecem ona ben :-D Şimdiden çok ama çok teşekkürler ediyorum.

Yukarı Alt