Gene ben ve gene bi tipografi.

EmreKirac

Üye
Tepki
0
Merhaba kolay gelsin :)
yine ben ve yine ben :D
Biliyorum bende bunalmışsınızdır belki olabilir ben bile bunaldım. :D
Bu seferki tipografim bam başka aşkla alakası yok.Bu seferki tipografi tamamen benle alakalı. :)
Biraz düşündüm ben ne yapsam ne etsem ne paylaşsam diye ilgi cekici ne olabilir acaba diye düşündün ama birşey bulamadım sonra aklıma böyle birşey geldi aslında daha farklıydı ama yapamadım. :D
Sonra böyle birşey ortaya cıkmaya başladı bende devam ettim aklıma gelenleri yazdım gelenleri yazdım en sonunda bi baktım böyle birşey cıkmış.Kendi kendime dedimki olum emre afferim sana iyikide o aşk tipografisini yapmışsın. :D Niye diye soracaksanız cünkü o aşk tipografisi sayesinde bunları öğrendim tipografiye yoğunluk verdim ve böyle şeyler cıkarmaya başladım ben bile dünden beri kendime şasırıyorum ben bunları nasıl yapıyorum diye aslında bunların hepsinde Aslı sayılır Ablam cok sevdim onu saolsın onun sayesinde ilişkimiz düzeldi. :D Şeref canöz abimide cok sevdim onunda emeği geçti tabiki. :D Ve gezegen abi çok ciddi ve cok entresan konuşuyor onun sayesinde grafikerliğe birkere daha aşık oldum :D Bunların hepsine cok teşekür ederim ve tabiki grafikerler.org ailesinede :)

Çok konuştum dimi pardon :D

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Emre devam et çalışmaya :) Olacak zamanla
Bu bölümü burada paylaşılan çalışmaları iyice incele..
Buradaki makaleyi ve buna benzer makaleleri oku.. Bol bol örnekler incele ..
Ben zamanla senin bu işi başaracağına inanıyorum ...

not : Grafikerler.org'a aşık olduğunu Tuğçe duymasın :)

EmreKirac

Üye
Tepki
0
@Aslı SAYILIR

Ediyorum tam gaz devam inşallah. :)
Inceliyorum :) Okuyorum hemen. :p
Inşallah başarırım abla. :)
Aman aman duyarsa benim gibi yetenekli birini kaybedersiniz. :smiledance::whistling:

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Tamam o zaman sende ulu orta ilan etme ki duymasın unutma yerin kulağı var :)
Bu arada tabiki istemek başarmanın yarısıdır
Sen elinden geleni yap bizler burada senin gelişimin için elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız..
Haydi iyi çalışmalar bakalım şimdi

EmreKirac

Üye
Tepki
0
Saolasın ablam :)
Yeni bir tasarımı attım foruma bakalım eleştiriler yağıcakmı :D

Yukarı Alt