Gıda afşi için program YARDIM!!

merve_207

Üye
Tepki
0
Merhabalar; Ben yeni üye oldum bu siteye afiş tasarlamak istiyorum.Gıda mühendisliği okuyorum, proje ödevimiz var ürettiğimiz ürünün afişini tasarlıcaz.Acaba hangi programı kullanmalıyım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...

u-ata

Üye
Tepki
2
İlla kendiniz yapacaksanız ve program bilginiz yok ise işiniz zor en iyisi ufak bir ücret karsılıgında size yardımcı olalım kesin sonuca ulaşın.

atatural@gmail.com

merve_207

Üye
Tepki
0
Ama kendimiz yapmamız gerekiyor.Başkasına para ile yaptırırsam haksızlık olur.Program konusunda yardımcı olamaz mısınız? Çabuk öğrenirim ben Çok güzel bişey olmasına gerek yok zaten.

Tepki
0
corel draw, illustrator, photoshop, indesign, freehand v.b.. bütün grafik tasarım programlarıyla yapılabilir :) istediğini seç.

berilarsln

Üye
Tepki
0
Bence photoshop işini görür. Birkere öğrenmesi daha kolay. Birkaç ufak bilgi edinerek güzel bir iş çıkartabilirsin. Sonuçta sizden muhteşem bir grafik tasarım işi beklenmiyordur. Photoshop yeterli olacaktır diye düşünüyorum. İyi çalışmalar :)

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@merve_207

Eğer herhangi bir bilginiz yoksa ve en kısa zamanda ve sadece sizin hazırlamanız isteniyorsa en basit olarak word veya open office en uygunu olacaktır sizin için.

Yukarı Alt