Grafik Tasarımcı Alınacaktır / Gaziantep

memettle

Üye
Tepki
0
Ajansımızda çalışmak üzere grafik tasarım ve masaüstü yayıncılık programlarına hakim PC ortamında çalışabilen grafik tasarımcı arkadaşlar arıyoruz..

Lütfen irtabata geçiniz; info@mvmajans.com

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
Merhaba,

Bu bölüme açmış olduğunuz konuları potansiyel müşterilerinizin ve/veya işverenlerinizin okuduğunu lütfen unutmayınız. Gün geçtikçe daha fazla ilgi gören grafik ve tasarım sektöründe rakiplerinizden bir adım önde olabilmek için kendinizi hedef kitlenize hitap eden cümleler ve görsel örneklerle tanıtmanız, işinize olan saygınızı ve iş ciddiyetinizi ifade edecektir. Bu sebeple ilanınızı gözden geçirip bunları dikkate alarak tekrar oluşturmanızı tavsiye eder, ilan vermek için grafik sektöründeki iş ve işverenleri bir araya getiren Grafikerler.ORG'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Grafikerler.ORG

Grafixit

Üye
Tepki
1
Ümit Çetiner

Grafiker

Kullandığı Programlar

*Corel Draw (Çok İyi)

*Adobe Photoshop (Çok İyi)

*Adobe İllistrator (İyi)

*Adobe İndesign (iyi)

Lise: Nahit Menteşe Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi Grafik Tasarım Bölümünü bitirdim

Üniversite: Muğla Üniversitesi Muğla Meslek Yüksekokulu Tasarım Basım Yayıncılık Bölümü yarıda bıraktım.

Askerlik: Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Basım Yayım Müzeler Şube Müdürlüğü 15 Aylık askerlik dönemini grafiker olarak yaptım

İş Deneyimleri:

Muğla Promax Reklam Ajansı

Denizli Lider Reklam

Aydın Ajans Tedmar

Tuna Matbaası

İletişim

Gsm: 0 542 512 22 19

Ev: 0 256 226 98 28

Seyahat veya Şehir engelim yok. Ücrette anlaşabilirsek o şehre yerleşebilirim.Matbaa ve Ajans konusunda tecrübeliyim verilen işleri eksiksiz ve baskıya hazır olarak teslim ederim. Huzurlu bir işyeri arıyorum. Fikirlerimiz uyuşursa o işyerini sırtlayabileceğime inanıyorum.teklifleri bekliyorum...

sethem

Üye
Tepki
0
* Şehir: Gaziantep / Çevreillerde Seyahat Sorunum yoktur.konaklamada yardımcı olunursa yerleşebilirim.

* Program/Seviye: İllustrator * iyi / photoshop * iyi / indesign * düşük / pc & Mac ortamında çalışma

* İş deneyimi ve içeriği: Reklam ajansı , Matbaa , Ambalaj Firmalarında Tecrubeliyim.

* Örnek çalışmalarınız/Referans görseller: Elimde Bulunan sadece birkaç örneği veriyorum isteyen olursa isteğe göre örnek çalışma yapabilirim. * Link : http://rapidshare.com/files/433345967/__rnek___alae___ma_dosyalarae_.rar

* Açıklama: Gaziantepde İkamet Ediyorum Çevre İllerede Çalışabilirim Seyahat Sorunum yoktur. Ek Olarak BA2 Ehliyetim var.pc ve mac bilgisine sahibim.

* İletişim bilgileriniz: Msn: Sethem@hotmail.co.uk Cep : 0543 474 61 61

Yukarı Alt