Grafikerim iş arıyorum. (Anadolu Yakası)

Tepki
0
Merhaba 18 yaşındayım.
Lise mezunuyum. Bilişim Eğitim Merkezi'nde Grafik tasarım eğitimi aldım. Bilişim Eğitim'de halen Web Tasarım eğitimi almaktayım. Infolang dil kursunda ise ingilizce öğrenimim devam etmekte.
-Corel Draw
-Freehand
-Adobe Photoshop
-Adobe Indesign
-Adobe Illustrator
-QuarkXpress
programlarına hakimim.

mail:turhanbusra@gmail.com

BAŞVURULAN POZİSYON : YARDIMCI GRAFİKER
ADI SOYADI : BÜŞRA TURHAN
EV ADRESİ : ÜMRANİYE
Doğum Yeri : İSTANBUL
Uyruğu : T.C.
Bilgisayar Bilgisi : MAC/PC
Programlar : COREL DRAW, MACROMEDİA FREEHAND, ADOBE PHOTOSHOP, ADOBE ILLUSTRATOR, ADOBE INDESIGN
Yapabileceği İşler : KATALOG, BROŞÜR, İLAN, AFİŞ, AMBALAJ-KUTU, DERGİ, GAZETE, LOGO,POSTER, REKLAM, DAVETİYE, KARTVİZİT, TAKVİM...

PERİSSA

Üye
Tepki
0
BÜŞRA HANIM MERHABA İSTANBUL ANADOLU YAKASI BOSTANCI DA BULUNAN ELEKTRONİK PANEL VE ETİKET ÇİZİMLERİ YAPILAN FİRMAMIZ İÇİN ETİKET ÇİZİMİ KONUSUNDA AZ DA OLSA DENEYİMLİ (İŞE KABUL GERÇEKLEŞTTİKTEN SONRA İŞ İLE İLGİLİ DETAYLI EĞİTİMLER VERİLECEKTTİR) COREL PROGRAMINA HAKİM GARAFİKER ARANMAKTADIR İLGİLENİRSENİZ ilyas@erbagelektronik.com ADRESİNE CV NİZİ GÖNDEREBİLİR VE İŞ İLE ALAKALAI DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN İŞVEREN İLYAS TOPALOĞLUYLA İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ CEP NO<. 05323911333

Tepki
0
sizin için gelip gitme sorun olmazsa yerimiz maltepede,bagdatmatbaa@hotmail.com veya 05425425569 nolu telefondan randevu alabilirsiniz

nazifbat

Üye
Tepki
0
Maltepede ki ofisimizde Grafiker olarak çalışacak stajyer arıyorum. Kendini geliştirmek isteyen , iş hayatına yeni katılacak olan grafiker arkadaşlar olabilir,, (500 tl maaş + öğle yemek 4 çeşit ) koşullarda , daha sonra koşullar iyileştirilecektir.
Maltepe de ikamet eden veya yakın civarlarda olan arkadaşlar tercihimizdir.
( COREL +PHOTPO SHOP) kullanabilenler gerekmektedir.
REAL REKLAM AJANSI - MALTEPE
0216 371 5684 -0535 307 01 47 Nazif Bat

Yukarı Alt