Grafikerler tanışma ve kaynaşma alanı :)

Tepki
6
Şu tarihte doğdum diye başlayan uzun bir özgeçmiş yazısı ile zamanınızı almak istemiyorum...
Vakit herkes için değerli ama biraz bahsedebilirim kendimden. Kocaeli Lafarge Aslan Çimento E.M.Lisesi Matbaa Bölümü mezunuyum. Eğitimli, deneyimli , eğlenceli ve profesyonelim. Tasarımda sadelikten yanayım. Üstad Mies Van Der Rohe nin dediği gibi ; Az çoktur...
Tasarımın gücüne inanırım. Bakılana farkındalık sağlamak, basit olanı dikkat çeken hale getirmek ve seslerin rengini gösterilebilir hale getirmeyi iyi biliyorum. Yeterliyim bi kere... Tasarım adına bilmem gereken ne varsa biliyorum. Her işi yaparımda demiyorum . Uzmanlık alanımı özellikle haddimi iyi biliyorum.İnşaatten anlamam , demirden yada undan ve şekerdende ama helvayı çok iyi anlatabilirim ...

burada tanıdıgım ve tanımaktan hıc pısman olmayacagım kardeslerim ablalarım abilerim oldu iyi ki de varlar neyse herkese iyi geceler, iyi formlar...

Tepki
1
Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum çalışmaktan pek vaktim yok. 2004 yılından bu yana sektördeyim. 2 yıldır freelance olarak çalışıyorum Beyoğlu'nda oturuyorum. Herkese iyi çalışmalar

Kendimden de bahsetmem gerekiyor sanırım. 2003 Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi. Resim bölümü Doğu Akdeniz Üniversitesi İletişim tasarım bölümü 2008 mezunuyum Tipografi ve Ve Retro hayranıyım. Çizmeyi Yazmayı Seyretmeyi ve gülmeyi severim

Yukarı Alt