GRAFXX Film Arşivi

Tepki
74
TEPENİN GÖZLERİ 1

Yönetmen Alexandre Aja
Senaryo Alexandre Aja, Colton D. Cotton
Oyuncular Maxime Giffard, Michael Bailey Smith, Tom Bower, Ted Levine, Kathleen Quinlan
Filmin Türü Korku, Gerilim
Orijinal Adı The Hills Have Eyes
Yapımcı Firma Craven-Maddalena Films
Yapım Yılı 2006
Yapım Ülkesi ABD
Orijinal Dili İngilizce
Filmin Süresi 107 dakika
Resmi Sitesi http://www2.foxsearchlight.com..
Dağıtıcı Firma Özen Film
Vizyon Tarihi 12.05.2006
GRAFXX ( Süper bir Korku Filmi )

Tepki
74
TEPENİN GÖZLERİ 2

Yapım : 2007, ABD
Tür : Gerilim / Korku
Yönetmen : Martin Weisz
Senaryo : Wes Craven, Jonathan Craven
Oyuncular : Jessica Stroup, Reshad Strik, Michael McMillian, Daniella Alonso, Lee Thompson Young, Jacob Vargas, Jay Acovone, Archie Kao, Eric Edelstein, Cécile Breccia, Derek Mears, Gáspár Szabó, Fatiha Quatili, Philip Pavel
Yapımcı : Wes Craven, Marianne Maddalena, Peter Locke, Jonathan Craven, Jonathan Debin
Görüntü Yönetmeni : Maxime Alexandre

Müzik : Trevor Morris, David Franco
Dağıtım : Özen Film
Süre : 1 saat, 29 dk.
Gösterim Tarihi : 18 Mayıs 2007 GRAFXX ( Süper Filmin devamı Sakın Kaçırmayın )

Tepki
74
BEN EFSANEYİM

Yapım : 2007, ABD
Tür : Bilim Kurgu / Aile / Aksiyon / Dram / Fantastik / Gerilim / Korku / Romantik / Psikolojik
Yönetmen : Francis Lawrence
Senaryo : Mark Protosevich, Akiva Goldsman, Richard Matheson (Kitap)
Oyuncular : Will Smith, Dash Mihok, Salli Richardson, Alice Braga, Paradox Pollack, Charlie Tahan, Marin Ireland, April Grace, Darrell Foster, Thomas J. Pilutik, Willow Smith, Joanna Numata, Samuel Glen, James Michael Mccauley, Pedro Mojica, Vince Cupone, Greg Wattkis, Anthony Vincent, David Hamilton Thomson, Charlie Sutton, Mark Steger, Eric Spear, Hannah Sim, Hollie K. Seidel, William Schultz, Will Rawls, Erin Owen, Okwui Okpokwasili, Luke Miller, Ian Mclaughlin, Jon-paul Mateo, Deborah Lohse, Asa Liebmann, Drew Leary, Heather Lang, Grasan Kingsberry, Reed Kelly, Eric Jenkins, Marc Inniss, Kennis Hawkins, Moses Harris Jr., John Grady, Anika Ellis, Lynna' Davis, Katherine Brook, Exo , Mike Patton, Deborah Collins, Caitlin Mchugh, Abraham Sparrow, Alexander Dipersia, Blake Lange, Tyree Michael Simpson, Adhi Sharma, Madeline Hill, Gabriella Hill, Calista Hill, Steve Cirbus, Anthony C. Mazza
Yapımcı : Akiva Goldsman, David Heyman, Michael Tadross, Erwin Stoff
Görüntü Yönetmeni : Andrew Lesnie
Müzik : James Newton Howard
Dağıtım : Warner Bros
Süre : 1 saat, 41 dk.
Gösterim Tarihi : 25 Ocak 2008
GRAFXX ( Bir Filmde aradığınız herşey bu Filmde Var )

Robert Neville başarılı bir bilim adamıdır ve insanlığı yok edeceğine inanılan,önüne geçilemez tehlikeli virüs ona bulaşmamıştır. Virüs çok kısa bir zamanda insanların ölümüne sebep olmuş, sonuçta Neville New York'ta hayatta kalan tek insan olmayı başarmıştır. Ancak Neville'in durumu çok zordur çünkü belki de dünya üzerindeki tek insan kendisidir. Üç yıl boyunca dolaşmakta, yaydığı radyo mesajları ile hayatta kalan insanlara ulaşmaya çalışmaktadır.
Herhangi bir canlıya rastlayamayan Neville aslında yalnız değildir ve her hareketi izlenmektedir. Salgından sağ kurtulan eski insan-yeni mutantlar Neville'in ölümcül bir hataya düşmesini beklemektedirler.

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Hepsini seyrettim. İlk ikisi beni o kadar da tatmin etmedi. Çokta iyi değillerdi bana göre. Ama ben efsaneyim filmi gerçekten güzel. İzlemeyen arkadaşlarıma tavsiye ederim.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
valla gerçekten senin arşivine bayıldım:) karayip korsanlarını çok severim,izlemiştim,tam bana göre bi film...

Yukarı Alt