havadurumu v2 fsahinoglu

aspirin_00

Üye
Tepki
3
www.fsahinoglu.com/proje/fsahinoglu_HD2.rar
iyi günlerde kullanın arkadaşlar

merhaba arkaşlar uygulama başlıkta olduğu gibi masaustunden yazacağınız illerin havadurumunu öğrenebiliyorsunuz uygulama flash tabanlı fakat uygulamaların masaustunde swf lerin çalışması için exe çevrilmesi lazım böylece verileri sorunsuz çekebiliyorsunuz.
uygulamayı kullanan bir çok arkadaşım var artı uygulamayı şahsi sitem üzerinden paylaşım veriyorum.

uygulamayı kurmanıza gerek tıkladıktan sonra çalışıyor. setupsız yani

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Emeğine sağlık sağol iyi günlerde kullanırız da nedir bu? Keşke bir açıklama yazsaydın dosya hakkında....
Ne olduğunu bilmeden bir EXE dosyasını pek kimse kurmaz sanırım...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Ya bir hava durumu modülüdür, sitelerde kullanılanlardan.
Ya da desktop uygulaması galiba. Şu Vistayla daha da gelişen gadget esprisidir muhtemelen.
Masa üzerinde güncel hava durumu falan hani.
Aklıma başka birşey gelmedi.

aspirin_00

Üye
Tepki
3
bu uygulamayı ben yaptım oradan buradan bulamassınız. zaten nette butür uygulama yok flash tabanlı sağ tıklarsanız farkedeceksiniz. yakında mp3 player yapacam benim veritabanına kayıt ettiğim mp3 leri dinleyeceksiniz tabi kullanan olursa. içeriği ellen malum eklemek zorunda kalacam ama bayağı şarkı eklemeyi düşünüyorum yabancı ve türkçe 2 kategoride ve bu kategorilerinin içinde alfabetik olarak santcıların adları adına tıklayarak şarkıları listelenecek inş bitirirsem link verecem.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Çok açıklayıcı bir yazı olmuş teşekkürler :)

Yukarı Alt