Her türlü logo tasarılmarınız itina ile yapılır.

erturkmen

Üye
Tepki
0
Tasarım ihtiyacınız mı var ? Cevabınız evet ise sizlere yepyeni logo tasarımları ile hizmet vermeye hazırız.
Neden biz?
*Güvenilir
*Hızlı
*Ucuz
*İlgiliyiz
Bazı logolarım.

Eğer logo ,afiş,banner ve duplucate işleriniz var ise bize ulaşın;
0507 965 95 81 ,
erturkmen_u@hotmail.com
Adres; Ankara/batıkent

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
logoların eskiz hali ve simgelerin yapım aşamasındaki görsellerini paylaşabilirmisiniz?

erturkmen

Üye
Tepki
0
Selam
Siz logo siparişimi vermek istiyorsunuz?
Eğer logo talebiniz varsa firmanızın çalıştığı iş kolu,kullandığınız renkler ve imal ettiğiniz ürünleri sattığınız yaş grubunu anlatan bir metinle başvurmalısınız.

Ertürkmen grafik.

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
Merhaba ;

Öncelikle forum kurallarını okumanızı rica ediyorum ki kurallara uymayan davranışlarınız mevcut. Bunlar ;
- Yazı karakterlerinin tamamı büyük bir şekilde yazı yazmanız,
- Türkçe kurallarına uymamanız.

İşinize gelince ;

Tebrik ederim bir işe başlamışsınız bu güzel. Fakat grafik tasarım demek sadece logo tasarlamak değildir. Diyeceksiniz ki 'ben grafik tasarım yapıyorum demedim ki ?' Evet haklısınız fakat ben yorumumu genel olarak yapayım hatalarınızı daha erken görün. Öncelikle logo yapımında neden Photoshop'u tercih ettiğinizi sormak istiyorum. Biliyorsunuz ki Photoshop bir fotoğraf düzenleme programıdır. He logo yapılmaz mı tabi ki yapılır. Fakat her alanda kullanamazsınız. Logonun vektörel olması şart.

Meslek hayatınızda başarılar diliyorum. İşinizi iyi analiz edin ve doğru yol neresiyse oradan devam edin emin olun daha başarılı olacak ve daha iyi yerlere geleceksinizdir.

İyi çalışmalar...

erturkmen

Üye
Tepki
0
Logolar vektörel olmak zorundadır çünkü logoyu flamada ,tır brandasında ,kamyon kasasında,otomobil üzerinde ,kalemlikte,rozette,tabelada,broşürlerde birçok alanda kullanılır bu yüzden büyüklük ve küçüklüğünde çözünürlüğünün değişmemesi için çalışmanın vektörel olması lazımdır.Photoshop kullanmamın nedeni renkleri ve uyumunu anlatmak amacıyla yapmıştım . Biz şirket olarak freehand,Illustrator,corel draw programlarını kullanarak yapıyoruz.
Saygılar.

Yukarı Alt