Hikaye Uyduralım...

danisman

Consultant
Tepki
30
...der adam ve ekler;
- zaten ben de şans olsaydı bu kadını bulmazdım, diyerek hayıflanır ve bir çırpıda arkasına döner ...

d.aydin

Üye
Tepki
0
ya yapma bacım şakanın sırası değil korkuttun işte beni tamam hadi içeri gidip oturalım çocuklar napıyolar gel onu anlat bana hadi ayrıca şu üstüne başınada çeki düzen ver hiç iyi gözükmüyosun böyle :D:D:D:D:D

Fulyam

Üye
Tepki
16
kadın gülümser... içeri doğru ilerler... sakince oturur ve birden gözü büyük koltuğun yanı başındaki kahverengi sehpanın üstünde duran saate takılır...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Neeeee !
Bu büyükbabamın onun büyük büyük babasının kendisine verdiğini söylediği ve nihayetinde de kendisinin de bana verdiği tarihi eser olan saat, nezamandır kayıptı demek ki onu ...

danisman

Consultant
Tepki
30
haraç mezat sattınız ve harçlık yaptınız, yazıklar olsun hepinizden nefret ediyorum, bu nasıl bir sorumsuzluk, büyük babamın kemiklerini sızlatmaya ne hakkınız vardı, şimdi ben...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
...büyük babamın büyük büyük babasının onun da kendi büyük büyük babasının saatini sizden almasını iyi bilirim amaaaa , bakın veriyormusunuz şu büyük babamın büyük büyük babasının onun da kendi büyük büyük babasının saatini, yoksa...

danisman

Consultant
Tepki
30
... her zaman olduğu gibi elinizden gelen tek şey olan, sahtekarlıklarla unutturmaya mı çalışacaksınız, ben artık eski ben değilim ve birçok şeyin farkındayım, büyüdüm ben, farkında değil misiniz, şimdi size...

danisman

Consultant
Tepki
30
... çünkü büyük babamın büyük babası ölmeden önce avukatına bir vasiyetname bıraktı ve bundan faydalanabilmek için...

Yukarı Alt