Html5 + Css + Ajax, Jquery Dillerine Hakim Tasarımcıların Dikkatine

Tepki
0
Web sitemizde ana sayfa ve tüm altsayfaların tasarımı yeniden şekillendirilecektir.

İstenilen Çalışmalar
1. Ana sayfa ve altsayfaların tasarımı ve css'e dökülmesi.
2. Mevcut form vb. alanların ajax-jquery'e uyarlanması.

Süreç
1. Başvuru - Detaylı Bilgi Verilmesi.
2. Demo sunumlar ve değerlendirme.
3. İş Başlangıcı
4. Teslimat - Ödeme

Arkadaşlar mevcut çalışmalar değerli grafikerlerle daha önce de 2 kere yapılmıştı. Artık sisteme son şeklini vermek ve olabilecek en profosyonel yapıda sunum istiyoruz. Sistemde kullanılan kodlardan, çizgilere kadar herşey bizim için çok önemli. Sayfalar ve altsayfaların boyutu olabildiğince minumum düzeyde olmalı. Bu anlamda örnek vermek gerekirse, 1 sayfanın kullandığı herhangi bir CSS dosyasının gereksiz yere 2. bir sayfaya kesinlikle yüklenmemesi gerekiyor. Son derece titiz bir çalışma olmalı ve gerekiyorsa her sayfanın css ve js düzeni farklı yaratılmalı.

Bu anlamda kendine güvenen, kurumsallığa önem veren, grafikerlere ihtiyaç duymaktayız.

Çalışmalar noter onaylı sözleşme ile yapılabilir. Fakat şirket bazında anlaşma harici yapılan çalışmalarda iş başlangıcında %50 vb. oranlarda kapora verilmez. Hak verirsiniz ki 300TL teklif sunan bir arkadaşın istemiş olduğu %50 komisyon 150TL teklif sunan bir başkasının isteyeceği tüm ücrete takabül ediyor. Freelance (şahıs) olarak başvuruda bulanacak kişilerin bunu dikkate almasını rica ediyoruz.

Başvuru Adres : tefon|.a.t.|tefon.net
Son Başvuru : 05.01.2013

Teşekkürler.

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@supervitrin
Çalışma şekliniz ve isteklerinize hayran kaldım...
300 TL ile 150 TL teklif veren 2 tasarımcıyı aynı kefeye koymanız bir yana......
(Kaldıki istediklerinize bu rakamları verenlere tasarımcı denir mi o ayrı konu)
Diyelim istediğiniz süre zarfında 20 kişi başvuru yaptı... Herbiri size 3 demo sundu.
Ne yaptı? 60 demo...
Hadi boşverin 3 demoyu... 2 demo çalışma diyelim... 40 çalışma yapar.
Yok kardeşim bunlar olmamış dediniz ve emekler çöp oldu...
Cebinizden 1 kuruş bile çıkmadan 1 haftada 40-50 tane demo geçti elinize...
Harika. Ben de denesem bu tür bir sistem. Gayet karlı görünüyor...
Bu arada profesyonel "PROFOSYONEL" yazılmaz.
İlk önce nasıl yazıldığını öğrenin sonra profesyonel çalışmak neymiş, "freelance" ne anlama geliyormuş onu öğrenin...

Gelgelelim sizin 150 TL ile 300 TL yi kıyaslama da kullandığınız müthiş düz mantığınıza...
Ben de dün bir laptop gördüm. Fiyatı 2.500 TL. Yanında da başka bir laptop vardı. 800 TL...
Ne tuhaf değil mi? İkisi de laptop halbuki... Neden diğeri nerdeyse 2 katından daha pahalı ki? İnsanları keriz sanıyolar değil mi? İkisi de aynı şey halbu ki... İyi ki çok zekiyim yoksa kazıklanacaktım... :)
Bol şanslar...

Tepki
0
arkadaşlar bende bu başvuru adresinden birşey anlamadım tefon|.a.t.|tefon.net bu başvuru adresini kopyaladım googleye yapıştırdım karşıma karışık bir kaç site çıktı bu kadar titiz ve çok şey isteyen kurumsal ve profesyonel istekleri olan bir kurumun (kurumsa tabi) güven vericek sabit bir adres ve telefonları yokmu? yoksa ortada Erkan Nehir arkadaşın dediği gibi yaptır 40-50 demo koy çantana by by durumumu var pardon bu son soru saçma oldu :) tabiiki öle bir durum var

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
@supervitrin

PROFOSYONEL tabiri ile bahsettiğiniz senior uzman arayüz yazılımcısı aramaktasınız. Unutmayın ki senior web interface designer olarak tabir edilen bu tarz kişiler bu tarz ilanlara hayatta başvurmaz. Bahsettiğiniz 300 TL rakama gelince bu fiyata arayüz yazılımı yaptırmayı düşünüyorsanız ve uzman arıyorsanız 3 ila 5 sayfalık bir proje yaptırmayı düşünüyorsunuz sanırım. Sayfa başı 80 ila 120 tl arası bir uzman arayüz yazılımcısının fiyatlarıdır. Bilginize.

Yukarı Alt