ID'de hazırlanmış gazete tasarımlarım. (Yayınlanmış Hürriyet DN çalışmalarım)

tolgilis

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
1
Not: Sayfaları büyük görmek için resmin üzerini tıklayın. Bazı resimler açılmazsa lütfen yenileyin. Bu konudaki bazı çalışmalarım birkaç ay evvel farklı bir konudaydı. Ancak resimler upload sitesinden silindiği ve dolayısıyla bu sitede de görüntülenmediği için, yeniden açıyorum konuyu...

Ancak eski konudaki bazı tasarımları kaldırıp yenilerini ekledim. Yani karma çalışmalarım... Indesign2'de hazırlanmıştır. Genelde Kültür-Sanat-spor-Yaşam sayfaları var... İçine birkaç tanede politika sayfası attım.

Olumlu yada olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum... Bu işe yeni başlayan arkadaşlara da nasihat niteliğinde olur...

İş teklifleriniz ve Diğer çalışmalarım ile birlikte en görsel tasarımları www.sayfasekreteri.com isimli sürekli güncellenen internet adresimde bulabilirsiniz...

Not: Arkadaşlar mizampaj tekniğimizde mümkün olduğu kadar başlık-başlık, resim-resim yanyana getirmeye çalışmadık. 6 sütun çalıştık ve hemen hemen tüm sütunlarımız birbirine eşit olacak şekilde gitmekte. Ayrıca satırlar birbirine tam paraleldir... Eleştirirken bu kurallar dahilinde çalıştığımızı bilmenizi isteriz...

GürhanErkal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
43
Gerçekten iyi. Tipografi ve sayfa düzeninde iyi iş görmeyeli bayağı olmuştu. Seninkiler ise örnek olacak çalışmalar.

Yukarı Alt