İlk Çalışmam Yarışma İçin

Adem GÖRDÜK

Music Composer
Tepki
38
Yolun çok başındasınız tamam burasını anlıyorum ama, insanda biraz tasarım yönü olmalı en azından. Ben şahsi olarak daha çok başta olan arkadaşlarımızın ilk çalışmalarını paylaşmasını uygun görmüyorum. Çünkü bu tür konuları görünce herkes '' Lütfen yorum yazın '' diye not eklemiş. Tamamda çalışma kötü. Bizim yorumlarımız illaki güzel olmayacağından, bu tür çalışmaları paylaşan arkadaşların hevesi en baştan kırılıyor. Bu beni ayrıca üzüyor. Bence ilk yapılan çalışmalarınızı yayımlamayın. Önce belirli bir seviyeye çıtayı yükseltin. Ardından yapacağımız yorumlar eminim daha yapıcı olacaktır. Yoksa bu durumda, ne sizler bir sonuç elde edebilirsiniz ne de bizler yardımcı olmuş olabiliriz.

Başarılar Diliyorum.

Erdi BAY

Üye
Tepki
0
@Furkan PARLAK

@Stilt_Skin

ÇOKTAN DÜZELTİLDİ:cool:

@Adem GÖRDÜK

yorumunuz için teşekkür ederim. Çok haklısınız aslında ama bu çabaları bilenlerden duymak iyi kötü fark etmiyor biraz daha hatalarımız ney ise onu görmek ve o çıtayı yükseltmek oluyor. Yani şimdi bizler sıfır olarak başladığımızdan ötürü yaptığımız ve öğrendiğimiz sayesinde diyoruz ki muhtesem olmuş ama profesyonel birilerin görüşleri nelerdir diye...
Tabi ki buradaki çalışma ötekilere bakıldığın da berbat ama hiç olmazsa buradan şura iyi şurayı şöyle yap bura güzel olmuş şurayı çıkarırsan şunu kullanırsan tasarım daha göze hoş gelir gibi eğitici yorumlar olsa elbette o çıta en üst seviyeye çıkar... profesyonel bırı çıkıp derse BERBAT OLMUŞ sizin için demiyorum genel çalışmalara bakarak söylüyorum tabiki insanın şevki kırılır diye düşünüyorum....

bhfo38

Üye
Tepki
3
yazı renkleri karakterleri orntıları hiç olmamış ama sadece 4 saatlik ders ile yapılmışssa harbiden iyi ama yarışma için sıfır

Tepki
3
Kesinlikle merverdi 4 saatlik bir öğrenim ile yaptıysan bunu çok iyi. Ama 4 saatlik çalışmaya bakmadan yorumlamak gerekirse, dehşet-ül vahşet :)

Erdi BAY

Üye
Tepki
0
@bhfo38

yorum için teşekkür ederim
Kesinlikle 4 saatlık çalışmam başkada yok. Yarışmada kurs içinde :cool:

@Furkan PARLAK

yorum için teşekkür ederim
4 saatlık çalışmaya bakılmadıgında bence de berbat ama sonuçta sıfır bilgi ile böyle çıkıyor yolun daha başındayım merdivenin ilk basamağındayım belkide daha adım atmaktayım:grafikerler:

bornvip

Üye
Tepki
0
4 saatlik bir çalışmada bunu yapman,en azından brushu kullanabilmen gerçekten güzel ve başarılı. Diğer arkadaşların dediği gibi yarışma için gerçekten bitik bi tasarım. Ben dahil diğer arkadaşlar bunu kötü anlamda söylemiyoruz yanlış anlama. Sadece seni eleştirerek daha iyi yapabileceğin yolunda itmeye çalışıyoruz. Bisiklet bile düşe kalka öğreniliyo. Grafikerlikte sonu olmayan bi merdiven. Bu merdiveni tek tek çıkabilirsin. Şimdilik internetteki derslerden bişey kapmaya ve tasarımlarını özgünleştirmeye çalış. Alıntı yapma,kendi styleni kendin yarat vs.. Kendin ol ve asla yılma. Daha iyi şeyler çıkacağına sende şaşıracaksın :s8:

Erdi BAY

Üye
Tepki
0
@bornvip

teşekkür ederim yorumun için....

@Furkan PARLAK

o kafese benziyor ama başka bir resim kullandım ve oradakı kafesı sılerek yanı yandan bakarak duman bursh ıle cızdım.
bu arada merve değil erdi haberin olsun merveciğim falan ayıp oluyor. biraz saygılı olun lütfen tanımadığınız birisine bu şekilde yazma hakkını kim veriyor size anlamış değilim...

Yukarı Alt