Ilk defa yaptım nasıl

DJQMER

Üye
Tepki
0
Arkadaslar forumda ilk mesajım cok güzel bi site ilk defa bi siteye isteyerek üye oldum.Sizin gibi degerli arkadaslardan bilgi almak cok güzel grafiker değilim ama kendimi geliştirip olmak istiyorum umarım bana yardımcı olursunuz cok cene yaptım neyse :)) bitane kartvizit yaptım ilk defa böle bi program kullandım ona göre yorum yaparsanız sevinirim.tavsiye edeceginiz programlar varsa yorumlara yazarsanız sevinirim HERKEZE IYI CALISMALAR BASARILAR

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
merhaba DJOMER aramıza hoşgeldin...:)) çalışman ilk çalışma olduğu için biraz el ilanı gibi olmuş
ama zamanla bazı kurallara uyduğunda eminimki çok daha güzel çalışamalar yapacaksındır.

Sana Corel Draw ı öneriyorum

DJQMER

Üye
Tepki
0
abi cok tesekur ederim yorumların düşüncelerıme hayat verıyor hemen yukleyecem dedıgın programı inş daha klass tasarımlarla karsınıza cıkacam

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
İlk etapta gözüme çarpan kullanılan fontlar. Çok font kullanılması tasarımı güzelleştirmez aksine daha karışık ve itici bir hale getirir. Açıkcası açıklamayı okumasam kartvizit olduğu anlaşılmıyor. kartvizit tasarımında en fazla 2 değişik font kullanılması gerekir. Tabii tek font olması en iyisi. (Logo fontu hariç)
Başarılar.

Yukarı Alt