Isot menü

srkın

Üye
Tepki
19
üs kısımda siyah bölge sırıtıyo biraz onun dışında Gayet güzel olmuş

irem.

Üye
Tepki
34
siyah bölge aslında fotoğrafın devamı fakat evet biraz oynanma yapılabilir. çok teşekkürler.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Merhaba irem;
-İç sağ kapaktaki görseller üst bandın üzerine gelmese miydi acaba?
-Görselleri kare yerine yuvarlaklar içerisinde denediniz mi?
-Farklı fontlar denediniz mi?
-Son olarak şu isimleri "Alinazik,Hünkarbeğendi" şeklinde düzenlerseniz tamamdır.
Başka bir şey göremedim şimdilik.
Elinize sağlık güzel duruyor, iyi çalışmalar.

irem.

Üye
Tepki
34
Merhaba Hakan bey;
- bandın altına koymayı denedim fakat bu sefer resimler kayboldu yada daha küçültmek zorunda kalıcaktım. müşteride resimler büyük olsun deyince öyle oldu.
-yuvarlağı denemedim açıkcası ama öylede güzel durabilir dediğiniz gibi ama yuvarlak her üründe güzel durmayabilir.
-bir kaç font denedim ama müşteri ile birlikte en son bunda karar kıldık.
- "Alinazik, Hünkarbeğendi" isimlerine yazmadan önce baktım ve çoğu yerde ayrı yazılıyordu bende o yüzden ayrı yazdım :) ama şimdi imla klavuzuna baktımki birleşikmiş.
Teşekkürler yorumlarınız için. İyi çalışmalar

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
Bence de iç sayfada fiyatları bir sayfaya görselleri bir sayfaya toplamak yerine acaba her yemeğin fiyatı görseliyle beraber kullanılarak sayfalar daha dengeli kullanıla bilir miydi?

irem.

Üye
Tepki
34
Açıkcası bende öyle istiyordum konu bütünlüğü olması açısından fakat öyle yaptığım zamanda yemek isimleri arası çok geniş oluyor. resimleri küçük kullanmasaydım öyle yapıcaktım ama dediğim gibi müşteri resimlerin büyük kullanılmasını istediği için öyle yaptım. birde sayfalar A5 boyutundaydı. ama haklısınız yanında olsaydı iyi olurdu.

b3krkdk

Üye
Tepki
91
Burdan çıkarılacak sonuç şu herhalde müşteriler hiç bir zaman haklı değildir... :)

Yukarı Alt