İstanbul Avrupa Yakası Bayan Yardımcı Grafiker/Grafiker olarak iş arıyorum

Tepki
0
Merhabalar,
İstanbul Avrupa Yakası SARIYER Bölgesi'nde ikamet etmekteyim. Marmara Üniversitesi Öğretmenlik ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunuyum.2 yıl tasarım ve teknik resim üzerine eğitimcilik ve bir tasarım firmasında Grafik Sorumlusu olarak görev yaptım.

Avrupa Birliği Orta Kademe Yöneticilik, Bilgisayar İşletmenliği, Bilgisayar Destekli Reklamcılık ve Tasarıma Yönelik Bilgisayar Programları sertifikalarım bulunmaktadır.

Orta üstü seviyede ingilizce bilgim var, konuşma konusunda daha iyiyim.Aynı zamanda office programlarını ve grafik programlarını iyi seviyede aktif olarak kullanabiliyorum.Bildiğim programlar;

Adobe Photoshop- İyi
Adobe Illustrator- İyi
Macromedia Freehand- İyi
Quark Xpress- İyi
Adobe Indesign- İyi
Microsoft Frontpage- İyi
Corel Draw -Orta
Adobe Dreamweaver- Orta
Adobe Flash- Orta

İstenildiği taktirde çalışmalarımdan bazılarını gönderebilirim.

E-mail: Shqiptareist@hotmail.com

Tepki
0
Merhabalar,
İstanbul Avrupa Yakası SARIYER Bölgesi'nde ikamet etmekteyim. Marmara Üniversitesi Öğretmenlik ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunuyum.2 yıl tasarım ve teknik resim üzerine eğitimcilik ve bir tasarım firmasında Grafik Sorumlusu olarak görev yaptım, halen freelance olarak çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Avrupa Birliği Orta Kademe Yöneticilik, Bilgisayar İşletmenliği, Bilgisayar Destekli Reklamcılık ve Tasarıma Yönelik Bilgisayar Programları sertifikalarım bulunmaktadır.

Orta üstü seviyede ingilizce bilgim var, konuşma konusunda daha iyiyim.Aynı zamanda office programlarını ve grafik programlarını iyi seviyede aktif olarak kullanabiliyorum.Bildiğim programlar;

Adobe Photoshop- İyi
Adobe Illustrator- İyi
Macromedia Freehand- İyi
Quark Xpress- İyi
Adobe Indesign- İyi
Microsoft Frontpage- İyi
Corel Draw -Orta
Adobe Dreamweaver- Orta
Adobe Flash- Orta

İstenildiği taktirde çalışmalarımdan bazılarını gönderebilirim.

E-mail:shqiptareist@hotmail.com

Yukarı Alt